Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock (/Temat-Pochwal-sie-co-wygrales-na-Zarabiam-com-Forumowy-Restock-88377)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - kariolmax - 29-03-2014 23:23

(29-03-2014 23:20)lubiekeppa napisał(a):  Wygrane był bo wyskoczyło okienko z linkiem do zdjęcia z wygraną

W regulaminie zostało napisane:
"-W przypadku problemów technicznych czy błędów systemu administracja może anulować zamówioną nagrodę (np. gdy ilość zamówionych nagród przekroczy ilość nagród dostępnych), przypominam, że jest to pierwszy restock na nowym systemie i na tak dużą skalę, nie jesteśmy tez serwisem z nagrodami, a nawet gigantom zdarzają się potknięcia, organizujemy to przedsięwzięcie z dobrej woli, wyłącznie dla Was, nie czerpiąc z tego tytułu żadnych korzyści, poświęciłem na to naprawdę sporo czasu, także liczę na wyrozumienie w razie tzw. faili. Chociaż nie zakładam że do takich dojdzie."

No więc kto wie, czy ktoś go nie wyprzedził o załadowanie przeglądarki??


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - dawid327 - 29-03-2014 23:24

Nikogo nie posądzam o nie uczciwość Wink dla mnie była to czysta zabawa i delikatnie szybsze bicie serca podczas gdy można było zamawiać , delikatne rozczarowanie było w związku z tym że nie zrozumiałem punktu regulaminu z FG i nie mogłem zamówić gotówki ale to uczucie trwało pół sekundy bo od razu zacząłem się rozglądać za czymś innym i wybrałem Kubek AstroCash a następnie 100% zarobków ShareBay ( w takiej kolejności zamówiłem ) Jeśli dostanę nagrody fajnie jeśli nie to trudno Wink na następny restock będę lepiej przygotowany i nie popełnię tych błędów.

Świetna sprawa mam nadzieję że będą kolejne restocki i jeśli środki na to pozwolą to zwiększy się liczba nagród Smile

Dzięki Wink


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - daniel42na - 29-03-2014 23:25

Dlaczego ludzie z subskrypcjami sms w sygnaturkach, posługujący się argumentami w swoim zarobkowaniu "jak nie czytają regulaminu to nie moja wina" sami robią ten okrutny błąd Sad
Nikt nie miał intencji nikogo oszukiwać, zamawiając wiecej niz 1 nagrode odbieracie je innym, troche powagi.
Gratuluje wygranym Smile


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Arivi - 29-03-2014 23:26

Czyli my nie dostaniemy nagród...
Admin zrobi kolejny restock...
Osoby które wygrały dzisiaj nagrodę wygrają znowu na nowym restocku.

heh niech da nam chociaż pierwszą wybraną nagrodę ;_;
http://zarabiam.com/restock/receipt.php?id=53038213


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - dawid327 - 29-03-2014 23:27

(29-03-2014 23:25)daniel42na napisał(a):  Dlaczego ludzie z subskrypcjami sms w sygnaturkach, posługujący się argumentami w swoim zarobkowaniu "jak nie czytają regulaminu to nie moja wina" sami robią ten okrutny błąd Sad
Nikt nie miał intencji nikogo oszukiwać, zamawiając wiecej niz 1 nagrode odbieracie je innym, troche powagi.
Gratuluje wygranym Smile

Czyż nie chodzi tu o zasadę kto pierwszy ten lepszy ? Lol


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - kariolmax - 29-03-2014 23:27

(29-03-2014 23:25)daniel42na napisał(a):  Dlaczego ludzie z subskrypcjami sms w sygnaturkach, posługujący się argumentami w swoim zarobkowaniu "jak nie czytają regulaminu to nie moja wina" sami robią ten okrutny błąd Sad
Nikt nie miał intencji nikogo oszukiwać, zamawiając wiecej niz 1 nagrode odbieracie je innym, troche powagi.
Gratuluje wygranym Smile

Tak tylko przeczytaj moje posty u góry i pomyśl, że to był mój pierwszy restock i myślałem, że to błąd, że nie zaliczyło mi tej nagrody skoro mogłem wziąć kolejną. Smile Więc bardzo bym prosił o wysłanie tej pierwszej jak dużo innych osób.


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Roxi5017 - 29-03-2014 23:29

Jak mogłeś pomyśleć że nie zaliczyło skoro od razu do informacji z wygraną nagrodą przeniosło ?

Proponuję lek, który rozwiąże Wasz problem Tongue

[Obrazek: 28e9dfe0bd1d.png]


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Madroxx - 29-03-2014 23:30

[Obrazek: rr-hiwstmfrhjzxoxmlbhbe.jpg]


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - kariolmax - 29-03-2014 23:34

Znowu muszę cytować: Undecided

W regulaminie zostało napisane:
"-W przypadku problemów technicznych czy błędów systemu administracja może anulować zamówioną nagrodę (np. gdy ilość zamówionych nagród przekroczy ilość nagród dostępnych), przypominam, że jest to pierwszy restock na nowym systemie i na tak dużą skalę, nie jesteśmy tez serwisem z nagrodami, a nawet gigantom zdarzają się potknięcia, organizujemy to przedsięwzięcie z dobrej woli, wyłącznie dla Was, nie czerpiąc z tego tytułu żadnych korzyści, poświęciłem na to naprawdę sporo czasu, także liczę na wyrozumienie w razie tzw. faili. Chociaż nie zakładam że do takich dojdzie."

No więc kto wie, czy ktoś go nie wyprzedził o załadowanie przeglądarki??


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - rasiak221 - 29-03-2014 23:36

[Obrazek: 91b32b.png]

Sory Karol, nie mogłem się powstrzymaćJerk2