Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock (/Temat-Pochwal-sie-co-wygrales-na-Zarabiam-com-Forumowy-Restock-88377)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Boonys - 29-03-2014 23:07

Cytat:-Część nagród na restocku będzie w pełni darmowa, inna część będzie kosztowała symboliczne sumy FG nie przekraczające 15 Forum Gold, jeden user może zamówić jedną nagrodę.
-Banan


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Arivi - 29-03-2014 23:07

(29-03-2014 23:00)Arivi napisał(a):  
(29-03-2014 22:42)Admin napisał(a):  miały anulowane nagrody z uwagi na zamówienie więcej niż jednej Smile

Daj chociaż pierwszą z brzegu Sad tak polowałem na to Ultimate++

(29-03-2014 23:01)dawid327 napisał(a):  W regulaminie nie było nic na temat zamawiania więcej niż 1 rzeczy więc nie wiem w czym problem Big Grin

(29-03-2014 23:04)Zemix napisał(a):  
(29-03-2014 23:00)Matheo249 napisał(a):  Wielkie nic... Klikałem ciągle "sprawdź restock" i nic się nie pojawiało... Dopiero jak odświeżyłem to były nagrody... Beznadzieja... Nie zdążyłem.

Też tak miałem, potem się okazało że trzeba kliknąć f5 ale mnie się jednak udało wygrać pena <3

(29-03-2014 23:05)kariolmax napisał(a):  
(29-03-2014 23:01)dawid327 napisał(a):  W regulaminie nie było nic na temat zamawiania więcej niż 1 rzeczy więc nie wiem w czym problem Big Grin

No właśnie! Nigdzie nie było nic nie napisane więc to nie fair!

Zasady/Informacje:

-Zdjęcia nagród mogą się różnić od stanu faktycznego
-w przypadku wykrycia multikonta, nagroda zostanie anulowana, a konto zbanowane.
-Brak aktywnego konta (+30 postów do 26 marca) oraz data rejestracji po 22 marca, wyklucza prawo do otrzymania nagród.
-w szczególnych rażących przypadkach nie określonych regulaminem, administracja zastrzega sobie prawo do anulowania nagrody na każdym etapie.
-Część nagród na restocku będzie w pełni darmowa, inna część będzie kosztowała symboliczne sumy FG nie przekraczające 15 Forum Gold, jeden user może zamówić jedną nagrodę.
-W przypadku problemów technicznych czy błędów systemu administracja może anulować zamówioną nagrodę (np. gdy ilość zamówionych nagród przekroczy ilość nagród dostępnych), przypominam, że jest to pierwszy restock na nowym systemie i na tak dużą skalę, nie jesteśmy tez serwisem z nagrodami, a nawet gigantom zdarzają się potknięcia, organizujemy to przedsięwzięcie z dobrej woli, wyłącznie dla Was, nie czerpiąc z tego tytułu żadnych korzyści, poświęciłem na to naprawdę sporo czasu, także liczę na wyrozumienie w razie tzw. faili. Chociaż nie zakładam że do takich dojdzie.

To chyba regulamin xd ?


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - lubiekeppa - 29-03-2014 23:07

Nigdzie nie było ze nie można zabrać wiecej niż jedną nagrodę więc o co się boicie ? ;d


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Doragon - 29-03-2014 23:09

Ile to trwało?
Klikałem co 2-3 minuty, a nawet częściej w Sprawdź Restock.
Czemu nie ma info o zakończeniu może inni jeszcze czekają i klikają w Sprawdź Restock.


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - KerPwn - 29-03-2014 23:10

@2up
Było na forum napisane, dopiero po przeczytałem i 3 zamówiłem ;c
No ale co zrobisz, nic nie zrobisz


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Toxyn - 29-03-2014 23:10

Po 3 minutach już nic nie zostało Tongue


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Arivi - 29-03-2014 23:12

(29-03-2014 23:07)Boonys napisał(a):  
Cytat:-Część nagród na restocku będzie w pełni darmowa, inna część będzie kosztowała symboliczne sumy FG nie przekraczające 15 Forum Gold, jeden user może zamówić jedną nagrodę.
-Banan

Admin zarabia chyba na subskrypcjach sms... mógł jeszcze małym druczkiem napisać


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - lubiekeppa - 29-03-2014 23:12

To chociaż niech dadzą jedną nagrodę dla tych osób co wzięły więcej !


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - sheko12 - 29-03-2014 23:12

http://zarabiam.com/restock/receipt.php?id=48427206 Sponsorany przez AstroCash.org


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - dawid327 - 29-03-2014 23:13

Też macie wrażenie , że informacja o tym że 1 user= 1 nagroda została dopisana po fakcie ? Big Grin