Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wygrane Nagrody (/Forum-Wygrane-Nagrody-150)
+--- Wątek: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock (/Temat-Pochwal-sie-co-wygrales-na-Zarabiam-com-Forumowy-Restock-88377)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - MaXimuS007 - 30-03-2014 00:00

(29-03-2014 23:54)MilanFan napisał(a):  
(29-03-2014 23:50)MaXimuS007 napisał(a):  Tak jak napisałem tutaj admin powinien z powodu niedopracowania skryptu wysłać chociaż jedną nagrodę. Poza tym tak samo jak pare osób wypowiadających się tutaj nie pamiętałem o tym, że coś takiego w regulaminie pisało, więc albo mam sklerozę, albo to później zostało dopisane.

Dokładnie, jeszcze przed 22:00 w pierwszym poście tego tematu nie było ", jeden user może zamówić jedną nagrodę". Tutaj dowód: KLIK.

No to to już za późno na taką zmianę, bo mało osób pewnie już zaglądało o tej godzinie na ten temat tylko większość za pewne już stronę z restockiem miało odpaloną. Jeżeli taka zmiana już była to powinna być np. wiadomość na pw do wszystkich użytkowników, żeby zerknęli na zmianę regulaminu, a nic takiego nie było.


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - milosz998 - 30-03-2014 00:07

Wy chorzy jesteście? Wiadomo było że 1 nagroda na usera, sam mogłem zamówić jeszcze kilka, ale tylko nienormalny człowiek mógł wziąć po 2-3 nagrody.. Ludzie, bez jaj.


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Duxone00 - 30-03-2014 00:09

smutnysmutnysmutny Chciałem koszulkę ZC wpisałem captcha i nie pokazało mi że wygrałem odświeżyłem i już nie było

także spróbowałem ze 100% stawką tyle że nie wiem czy na sharebay czy lock (oj będzie się działo przez te 7dni)


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - MartinS - 30-03-2014 00:09

Dać palec, to...


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - KerPwn - 30-03-2014 00:13

@up
Nawet nie chodzi o to...
Tylko że dużo osób brało udział po raz pierwszy, jeszcze jak w regulaminie nie było nic napisane że każdej osobie przypada jedna nagroda skąd mogli wiedzieć ? Sam wziąłem więcej niż tą jedną ...
No ale cóż chciałem cs mieć się okazało że mi anulują to już sobie kupiłem Smile


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - dawid327 - 30-03-2014 00:16

(30-03-2014 00:07)milosz998 napisał(a):  Wy chorzy jesteście? Wiadomo było że 1 nagroda na usera, sam mogłem zamówić jeszcze kilka, ale tylko nienormalny człowiek mógł wziąć po 2-3 nagrody.. Ludzie, bez jaj.

Tak jestem przewlekle chory...

Wiadomo ?NIC NIE WIADOMO!

Nie ma w regulaminie że 1 user=1 nagroda czyli w przypadku wzięcia dwóch lub więcej nagród nie powinno być żadnych problemów z ich wysyłką ( nie spinam teraz dupy o jakiś gówniany kubek i podniesienie zarobków z serwisie gdzie nawet nie posiadam konta ) tylko o sam fakt.

Odnośnie całego restocku napisałem posta 2-3 strony wstecz , tutaj w skrócie napiszę czy wygrałem czy nie to i tak SUPER inicjatywa Wink


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - lubiekeppa - 30-03-2014 00:20

Dajmy wypowiedzieć się adminowi . Mimo to uważam , że jakby osoby ktore wzięły więcej nagród nie dostały nic to było by to trochę nie fer


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - SiwyX2014x - 30-03-2014 00:23

ale Wy macie problemy beka beka beka. Osłabiacie mnie beka spać nie będę mógł... Big Grin proponuje zakończysz ten spamik Smile i iść spać beka


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - MaXimuS007 - 30-03-2014 00:38

(30-03-2014 00:07)milosz998 napisał(a):  Wy chorzy jesteście? Wiadomo było że 1 nagroda na usera, sam mogłem zamówić jeszcze kilka, ale tylko nienormalny człowiek mógł wziąć po 2-3 nagrody.. Ludzie, bez jaj.

Jak nie było nic w regulaminie, to skąd można było wiedzieć? To, że np. na firegifts można wziąć tylko jedną nagrodę to nie oznacza, że tutaj też. Gdyby było wcześniej to napisane to bym tego nie zrobił...


RE: Pochwal się co wygrałeś na Zarabiam.com :) Forumowy Restock - Admin - 30-03-2014 01:14

Bez nerwów Smile post edytowałem dopiero po 22 po zapytaniu jednego z userów na teamspeaku, jeśli w żadnym innym miejscu nie było informacji o rozdaniu (co w sumie dla 90% było oczywiste) to nie ukarzemy Was i przyznamy pierwszą zamówioną przez Was nagrodę aby nikt nie czuł się pokrzywdzony jutro na spokojnie wszystko przeanalizujemy Smile