Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przygoda Gimbusa z PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przygoda Gimbusa z PPA (/Temat-Przygoda-Gimbusa-z-PPA-88338)



Przygoda Gimbusa z PPA - sacre - 29-03-2014 11:51

Jestem sacre, ostatnio zacząłem przygodę z zarabianiem w internecie. Natknąłem się na PPA, jednak szybko je porzuciłem i zabrałem się za suby sms. I taka byłaby moja przygoda z PPA, jednak dzień później wszedłem na serwis, na którym zarabiam (astrocash) i...
[Obrazek: 20zb690.jpg]
Chyba nie muszę mówić, jakiego to dało mi kopa. Nawet nie reklamowałem ani nie promowałem zbytnio wpisu na blogu Tongue
Jak pisałem, to dało mi dużego kopa, więc od wczoraj zacząłem na nowo z PPA, naczytałem się multum poradników, założyłem dwa blogi (3 w trakcie tworzenia) i... nic. Żadnych pobrań, ale rozumiem, że na to trzeba poświęcić o wieeele więcej czasu. Jestem w tym kompletnym świeżakiem, więc:
1. Nie będę ustalał sobie w tej chwili jakiegoś celu, muszę sprawdzić, która nisza przyniesie największe zyski.
2. Proszę o rady jak dla początkującego Smile

Cele na dzisiaj:
- Założyć trzeciego bloga i go promować
- Na dwóch pozostałych blogach wstawić kilka postów i je promować
- Poczytać jeszcze o PPA
- Znaleźć nowe nisze

[Obrazek: 2uy6e4g.png]
Blog 1: 131 Wyświetleń
Blog 2: 102 Wyświetleń
Pozdrawiam!


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - xSiwy - 29-03-2014 11:53

Wysokich zarobków życzę ;p


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - Mafiozo19990 - 29-03-2014 12:11

AstroCash? xD
dla początkującego lepiej RC jak na razie Smile
ogólnie to nowe blogi tworzysz na blogspocie?


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - sacre - 29-03-2014 12:22

Tak, w przyszłości zamierzam z kasy z PPA zainwestować w coś lepszego, ale na razie jadę na darmowych. Mój wiek jest bardzo zbliżony do gimbusa, więc nie mogę sobie teraz pozwolić na inne blogi, ba, na PP mam 8 zł Tongue


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - Lusek - 29-03-2014 14:37

Moim zdaniem powinieneś się skupic na jednym blogu. Dopieścić go jak tylko najbardziej się da aby był mega wiarygodny. Z czasem jak się rozkrecisz warto tworzyć kolejne blogi Smile To tylko moje zdanie Smile Życzę wysokich zarobków Smile


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - sacre - 29-03-2014 19:42

I dzień 1 ukończony. Bez żadnych zysków, ale ukończony Tongue

Dzisiejszy zarobek: 0,00$ (woow)

Co robiłem:
-Promowałem blogi
-Wkleiłem duużo postów
-Dowiedziałem się nieco więcej o PPA

Spostrzeżenia:
-Prawdopodobnie porzucam niszę, jest kompletnie wypalona i przerzucam się na inną
-Będę od teraz się skupiał tylko na jednym blogu
-Postanawiam wrzucać filmy na yt


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - xSiwy - 29-03-2014 21:33

Powodzenia życzę ;p


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - sacre - 29-03-2014 22:54

Może żeby nie spamować, dziękuję wszystkim tym, którzy życzą mi dobrze lub będą życzyli Smile Ostatni plik do niszy starałem się dopracować na ostatni guzik, więc zobaczymy jak będzie jutro.


RE: Przygoda Gimbusa z PPA - sacre - 30-03-2014 20:29

Dzisiaj brak zarobków, muszę przyznać, że zamiast zarabiać wyszedłem rano na dwór i wróciłem o 20 Tongue Ale jednego generatora zrobiłem i wkleiłem.

Plany na jutro:
- Znaleźć dobre, nowe nisze
- Zrobić pod nie pliki
- W końcu coś zarobić
- Promować bloga i filmy na yt


Przygoda Gimbusa z PPA - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.