Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się podpiąć pod innego refa?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Instanter (/Forum-Instanter-386)
+---- Wątek: Czy da się podpiąć pod innego refa?? (/Temat-Czy-da-sie-podpiac-pod-innego-refa-88311)



Czy da się podpiąć pod innego refa?? - kariolmax - 28-03-2014 20:02

Witam
Zmieniłem mentora i chcę się pod niego podpiąć.
Czy da się coś takiego zrobić czy trzeba robić nowe konto??


RE: Czy da się podpiąć pod innego refa?? - Nortix - 28-03-2014 21:16

Nie jestem pewien ale chyba nie da się już ciebie podpiąć pod kogoś innego bo masz już kasę na koncie. Jak byś miał czyste konto to pewnie bez problemu by cie podłączyli pod kogoś innego.

Ps: W taki sposób okazujesz dwulicowość ;s


RE: Czy da się podpiąć pod innego refa?? - nesarions - 29-03-2014 13:26

Skoro jego Mentor się nie sprawdził to jaka to dwulicowosc ?:X MOże się meczy już tydzien czy 2 i zarbia 4zł dziennie albo nic^^


RE: Czy da się podpiąć pod innego refa?? - Nortix - 29-03-2014 19:25

Wątpię żeby jego mentor się nie sprawdził wystarczy popatrzyć na zarobki pewnie wypaliła mu się fejsbukowa "nisza" i szuka mentora który mu na tacy poda nową nisze. Zresztą co drugi mentor oferuje to samo czyli spam na FB.


RE: Czy da się podpiąć pod innego refa?? - Szaman1644 - 29-03-2014 19:29

Ja miałem w sumie 2 czy 3 mentorów i w sumie każdy dał poradnik, który kazał spamować po portalach jak FB, NK i inne. Naprawdę to nie jest tak jak z mentorami PPA, którzy podają wiele na tacy. Tu podają ci tylko ogólniki i dlatego szuka pewnie kogoś konkretniejszego. Także właśnie poszukuję takiej osoby.