Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Błąd w panelu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Błąd w panelu. (/Temat-Blad-w-panelu-88245)



Błąd w panelu. - olafifi - 27-03-2014 17:21

Nie mogę się zalogować do panelu, podaję prawdziwe hasło, nawet mam zapisane prawidłowe, u dołu strony widać taki napis:
Cytat:Warning: session_write_close(): Failed to write session data (memcache). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (tcp://127.0.0.1:11211?persistent=1&weight=1&timeout=1&retry_interval=15) in /home/www/panel.eforsa.pl/public_html/system/classes/Kohana/Session/Native.php on line 68
Czy ktoś ma tak samo ?


RE: Błąd w panelu. - Monster980 - 27-03-2014 17:27

Tak.
W głównym temacie jest pisane na ten temat Wink


RE: Błąd w panelu. - mordimer12 - 27-03-2014 17:27

Gdybyś przeczytał inne posty to byś wiedział że tak i nie tworzyłbyś specjalnie tematu do tego..


RE: Błąd w panelu. - krazu - 27-03-2014 17:30

już działa.


RE: Błąd w panelu. - olafifi - 27-03-2014 17:45

Dobrze, że już działa.
@Mordimer12 i @monster980 , to jest dział eforsy, a problem nie dotyczy HDVod, lecz logowania do panelu. Wątek z HdVod był tak naprawdę do ogłoszenia, iż dodano nowy program partnerski i do wyrażania się na temat tego, jaka jest konwersja itp.


RE: Błąd w panelu. - themate0 - 27-03-2014 18:26

Tylko mi przez ten błąd spadła konwersja o kilka procent czy wam również ?


RE: Błąd w panelu. - eforsa - 27-03-2014 18:40

Błąd został naprawiony. (Wprowadzamy obiecany Program Partnerski pod Stream i niestety mieliśmy błąd z tym związany, który rzutował na inny portal).
Wszystkie aktywacje mamy w pamięci podręcznej systemu. Na koniec dnia zostanie wykonanie wyrównanie i zostaną doliczone brakujące aktywacje.

Pozdrawiamy serdecznie.