Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP (/Temat-Dziennik-ukazujacy-zycie-zwyklego-czlowieka-DeoRIP-88177)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 16-04-2014 12:33

Na ten moment pieniądze jakie posiadam:
W portfelu mam 0 zł
Na koncie bankowym 10 zł
Na PayPal 5 zł

Pieniądze które posiadam na różnych stronach zarobkowych:
Instanter: 1026,5 zł
FireSub: 131,01 zł
HotCash: 11,1 zł

I inne drobne zarobki.

Zadłużenie: 800 zł + Pad do ps3.

I mieszkanie opłacone Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - szufliko - 16-04-2014 14:53

Oj troche wisisz, ale wierze ze dasz radeWink
Ile zarabiasz na tej stronie? O ile zarabiasz...


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 21-04-2014 20:03

Ale szybko czas płynie w nocy postaram się zrobić podsumowanie Wink


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - Zarobiony_Koles - 21-04-2014 20:31

Dobra i uwzględnij to czy święta spędziłeś sam czy z rodzinąSmile


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 22-04-2014 04:45

Na ten moment pieniądze jakie posiadam:
W portfelu mam 100 zł
Na koncie bankowym 10 zł
Na PayPal 5 zł

Pieniądze które posiadam na różnych stronach zarobkowych:
Instanter: 60 zł ( instanter zjadł mi ponad tysiaka na błędzie strony)
FireSub: 157,28 zł
HotCash: 11,1 zł

I inne drobne zarobki.

Zadłużenie: 900 zł + Pad do ps3.

Co do sytuacji:
Zacząłem od nowa prowadzić FP Ruch jest znakomity jak na taką długą przerwę. Postanowiłem też prowadzić dziwnekomiksy.pl I w końcu rozwijać tą stronę. Szkołę trochę zawalam ale prawdopodobnie zdam, Z kobietą mi się układa i jest zaskakująco dobrze aż dziwne. I co tu dużo mówić Smile

(21-04-2014 20:31)Zarobiony_Koles napisał(a):  Dobra i uwzględnij to czy święta spędziłeś sam czy z rodzinąSmile

Cały czas u siebie oprócz wyjścia na śniadanie do rodziców w niedziele i na obiad w poniedziałek.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 26-05-2014 10:44

Dawno nic nie pisałem i trochę się podziało Wink
Napiszę pewnie za niedługo podsumowanie wszystkiego i w jakiej czarnej du... jestem Smile
Na ten moment piszę poradnik do FireSUB ( całkowicie nowy od podstaw i pewnie ostatnia wersja - oprócz małych przyszłych poprawek)
I zgaduje że będę znowu tu pisał dla was wszystkie aktualne rzeczy tak jak było zakładane na początku oprócz tego że z tematu muszę np usuną banerek instantera gdyż uważam, że się zescamił itd i już wkrótce wrócę na honorowe miejsce mentora xD ale najpierw właśnie napiszę to kompendium wiedzy dla was Big Grin


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 27-05-2014 18:17

Poradnik nr 3 w końcu skończony i znów zacznę mentorować Big Grin


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - zozols1 - 27-05-2014 18:33

Panie mój mentorze na instanterze który nie wypłaca i nie działają na nim poleceni czy będzie to jakiś inny sposób niż poprzednie? Bo wcześniej było słabo i przeszedłem na freebiz gdzie zarobiłem już 900 + zł Smile Jak coś to na jakich serwisach działasz?


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 27-05-2014 19:10

Są to rozszerzenia tego co było dodatkowe informacje gdzie wrzucać linki co robić wszystko jest od początku do końca napisane dokładnie jest to 100 % kompendium wiedzy które się przyda każdemu. I zarabiam teraz tylko i wyłącznie na FireSUB i pod tą stronę poradnik był pisany.


RE: Dziennik ukazujący życie zwykłego człowieka - DeoRIP - DeoRIP - 27-10-2014 00:52

Witam wszystkich po długim czasie w którym się w ogóle nie udzielałem tylko przyglądałem wszystkiemu.
Zacznijmy od początku bo dużo się zmieniło.

Lat mam już 19 ^^ klasa już 4 tech. na ten moment mieszkam znów z rodzicami ( tak wyszło dużo gadać - ogólnie trochę zostałem ojebany z kasy ^^). Resztę już znacie z wcześniej.
Oprócz tego, że jestem dalej ze swoją lubą i mamy się dobrze. I ogólnie powoli się wszystko jak najlepiej układa. Co prawdy kasy nie ma ale znów biorę się do roboty by była ^^ Stąd reaktywacja dziennika.
I od ostatniej imprezy gdzie post był zamieszczony tknąłem tylko raz alkohol i było to wakacje. Tak to abstynencja itd dalej się mnie trzyma to chyba tyle z informacji.

Na ten moment zarabiam na:
Shorte.st
adf.ly
FireSUB.pl
HotCash.pl
Sprzedaży reklam na FP za pośrednictwem allegro.
Wymianą pieniędzy pomiędzy PayPalem - Bankiem na Forum.
i innymi drobnymi rzeczami.

Strony dziwnekomiksy.pl już nie prowadzę. Domena została wykupiona przez jakiś gnojków przez brak czasu i moje problemy. Czyli przez brak czasu poszło mi 3 tysiące w błoto i zmarnowane parę miesięcy życia.

Ale na szczęście mam ciągle FP:
(zaktualizuje listę)

No i znów zacznę wrzucać tutaj informacje jakie mam dzisiaj dochody wydatki i inne rzeczy które są powiązane ze mną.

26-10-2014


Dzisiejsze zarobki: 14,31 zł + 2,81$ = około 23 zł

Shorte.st: 2,81 $

Sprzedaż reklam: 10,5 zł

Transfery gotówki: 3,81 zł


Dzisiejsze Wydatki:
... - Nie pamiętam ( nie liczyłem )

Razem ... zł

Saldo na czysto dziś około 23 zł

Na ten moment pieniądze jakie posiadam:
W portfelu mam 5 zł
Na koncie bankowym 440,85 zł
Na PayPal 70,35 zł

Pieniądze które posiadam na różnych stronach zarobkowych:
FireSub: 16,48 zł
HotCash: 39,41 zł
Shorte: 17,61 $
Adf.ly: zaktualizuje
allegro: 25 zł

I inne drobne zarobki.

Zadłużenie: już nie liczę.

Co do sytuacji:
Na ten moment jest zbyt późno by tu o tym mówić Big Grin

Możesz zostawić reputa nie pogniewam się ^^