Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
karta Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: karta Skrill (/Temat-karta-Skrill-88136)



karta Skrill - skuzz - 25-03-2014 22:05

Witajcie, przy jakich kwotach opłaca się wyrabiać kartę? i ile czasu trzeba teraz czekać na karte?

Z oczywistych względów proszę o wypowiedzi osób które posiadają kartę Skrill.

A i czy karta ma opcję zbliżeniową? pozdrawiam


RE: karta Skrill - Klin - 25-03-2014 23:14

Przy jakich kwotach ? To zależy do czego Ci potrzebna, najbardziej polecana jest do zakładów sportowych. Ja czekałem do 10 dni, po karcie przychodzi Ci także pin. Nie ma opcji zblizeniowej.

Pozdrawiam


RE: karta Skrill - fusek - 11-04-2014 15:16

Ma ktos te karte? dziala ona na zasadzie prepaid? czyli zarobki nie sa nigdzie wykazywane?


RE: karta Skrill - Inwestor25 - 07-05-2014 15:44

Ja założyłem skrilla kilka tygodni temu i podawałem dane typu imię nazwisko, adres, bo gdzieś przecież muszą kartę wysłać.

Z tego co mi wiadomo, choć mogę się mylić bo opieram się wyłącznie na opinii osoby, która mi skrilla poleciła, to skrill jest anonimowy w PL, polskie instytucje nie mają wglądu w nasze konto skrill.

Sama karta jest podpisana, tj. masz tam imię i nazwisko.

Mam natomiast pytanie -
robiłem weryfikację, tj. weryfikacja za pomocą podania adresu do wysyłki, wpłaty drobnej kwoty z innej karty.

Po otrzymaniu karty skrill i osobno PIN-u, otrzymałem kilka dni później kod do weryfikacji adresu. Ale w panelu klienta widnieje info, że adres został już zweryfikowany (bo przecież kartę przysłali) i nie ma gdzie wpisać tego kodu weryfikacyjnego.

Czy ktoś miał podobną sytuacje?


RE: karta Skrill - obieq - 01-06-2014 18:07

Ja nie mialem takiego problemu, gdy weryfikowalem to jakis czas temu...hmm polecam napisać do supportu.


RE: karta Skrill - fcbmafi - 01-06-2014 18:41

a wiecie ze za tą karte trzeba zapłacić 40 zł czy juz to znieśli Big Grin ?


RE: karta Skrill - Klin - 01-06-2014 19:32

Płacisz przy doładowaniu konta raz na rok


RE: karta Skrill - dzoseff - 02-06-2014 20:38

Czyli nic w kwestii ceny karty się nie zmieniło. Do 10 dni karta dochodzi na podany adres, u mnie trwało to 5 dni. Polecam.