Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa metoda zarabiania na "sms premium" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowa metoda zarabiania na "sms premium" (/Temat-Nowa-metoda-zarabiania-na-sms-premium-88079)



Nowa metoda zarabiania na "sms premium" - djram - 25-03-2014 08:35

Witam wszystkich, jakiś rok temu obił mi sie o uszy nowy sposób zaliczania kasy, wiem ze istnieje taki serwis w ktorym da sie zarabiac na tym ze dolicza osobie do rachunku telefonicznego kwote kosztów jaką poniósł przez np sciagniecie pliku, z tego co pamietam nie jest to typowe wypelnij ankiete>wlacz subskrypcje, działa to na zasadzie ze ktoś wchodzi na strone>pobiera plik> potwierdza dodanie obciążenia do rachunku.

Czy zna ktos serwis oferujący taką metode zarabiania ?


RE: Nowa metoda zarabiania na "sms premium" - dzwikowski - 25-03-2014 11:01

Jakaś ściema


RE: Nowa metoda zarabiania na "sms premium" - bolo9797 - 25-03-2014 16:53

I niby jak obciazy kogos rachunek bez jego danych?


RE: Nowa metoda zarabiania na "sms premium" - djram - 25-03-2014 21:06

w taki sam sposob jak subskrypcja sms, operator danej sieci obciąża, tylko tutaj jest mowa o zarabianiu na osobach które mają telefon na abonament, na pewno istnieje taki sposob i jestem pewny ze czytalem o nim,nie wiem czy tu czy na zagranicznym forum


RE: Nowa metoda zarabiania na "sms premium" - tomcio12310 - 27-03-2014 19:05

np sprawdźcie sobie aplikacje na androida akazoo lub badabee, jezeli klikniesz aktywuj, subskrybujesz bez żadnego pinu Smile