Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kwejk/demoty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Kwejk/demoty (/Temat-Kwejk-demoty-88070)



Kwejk/demoty - tidid - 24-03-2014 21:36

Chciałbym stworzyć stronę podobno do kwejka/demetów itp. Chodzi ogólnie o to, aby ludzie dodawali zdjęcia, a ja je będe wrzucał na główną. Istnieje jakiś gotowiec(szkic)? Ile kosztowałaby taka strona, gdybym chciał, aby mi ktoś ją zrobił?


RE: Kwejk/demoty - piotrekprorok - 24-03-2014 21:40

Oczywiście, że istnieją: DEMOTY|KWEJK

Ale nie sądzę, żeby było Ci się warto za to brać Smile dziś takich stron są setki, ciężko się wybić. Jednak nie mówię, że Ci by się nie udało gdybyś wydał spore pieniądze na rozreklamowanie Smile


RE: Kwejk/demoty - tidid - 24-03-2014 21:50

Chodzi o to, że mam pomysł na stronę jakiej jeszcze nie ma Wink i myślę, że ta strona będzie miała rację bytu. No cóź, pozostaje mi tylko działać, Dzięki Smile

A reklama... No cóż, akurat z rozreklamowaniem tego serwisu nie będzie problemu Smile


RE: Kwejk/demoty - Tochkan - 24-03-2014 21:52

Nie bądź taki pewien swoich działań :>


RE: Kwejk/demoty - tidid - 24-03-2014 22:19

Wiesz, trzeba być optymistą Smile z innym podejściem nie ma co próbować


RE: Kwejk/demoty - Hiuston - 24-03-2014 23:00

Gotowy darmowy skrypt http://tentego.sruu.pl/ wiele stron ostatnio na nim chodzi. Wink


RE: Kwejk/demoty - Kede - 24-03-2014 23:32

Przy okazji ciężki i dziurawy jak kilo mułu Wink


RE: Kwejk/demoty - Grosikowy - 25-03-2014 09:59

Jak najbardziej polecam TenTego, do stworzenia portalu o takiej tematyce, jednak musisz wiedzieć, że w tym skrypcie jest dużo błędów, które będziesz musiał na własną rękę naprawić Smile


RE: Kwejk/demoty - Leśniczy - 25-03-2014 11:05

Dobra, widzę, że macie o tym pojęcie. Jakie błędy są w TenTego, czy są poważne i co mogą spowodować? Oraz dlaczego jest ''ciężki"?


RE: Kwejk/demoty - foen1 - 25-03-2014 15:40

ja ostatnio "pozyczylem" sobie z jednej storny co miala skrypt TenTego ponad 25 tys uzytkownikow : D takze tego : D nie ma zle Wink co do skryptu mozna zlecic komus napisanie albo kupic .. wychodzi prawie na to samo tylko ze zlecajac masz taki skrypt jak TY chcesz.


Ja tez chce za niedlugo ruszyc w tym kierunku wiec jak jestes chetny na mala wspolprace to podbij na pw ; )