Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowość - Kreator stron HDvod - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Nowość - Kreator stron HDvod (/Temat-Nowosc-Kreator-stron-HDvod-88057)

Strony: 1 2 3 4


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - Zarobiony_Koles - 27-03-2014 18:57

Niby kreator fajny, a konwersja niska ;/ Nie nalicza moim zdaniem Rejestracji Smile Nie wiem jak u innych


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - Hiuston - 28-03-2014 09:00

Przecież dobrze jest jak trwa tyle co nasza zajawka bo sam możesz sobie zmontować. Wink Przydałby się player na stronę z własną zajawką.

@Jest już 2 aktywacja z nowego programu Big Grin


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - eforsa - 28-03-2014 13:46

* Do kreatora dodano również możliwość ustawienia czasu trwania materiału.
* Potwierdźcie co jeszcze zmienić / dodać do HDvod aby PP spełnił wszystkie Wasze oczekiwaniaSmile
- Planujemy na pewno dodać możliwość ustawiania czasu trwania filmu w Player JS
- Możliwość podłożenia własnej zajawki w player js

Czy chcecie coś więcej?

- jest też pomysł aby dołożyć kolejne wersje płatności do wyboru i tu pytanie:
* 2 modele subskrypcji z opłatą 5 (3/tyg) zł lub 15 zł (1/tyg)
* Czy chcecie przetestować niskie opłaty płatności SMS? Nalezy uwzględnić, że wtedy prowizja będzie odpowiednio niższa czyli np. zmniejszając kwotę SMS o połowę, prowizja też będzie o połowę niższa. Podejrzewamy mimo wszystko, że niektórzy partnerzy chcieliby zagospodarować nisze takimi rozwiązaniami. Napiszcie kwoty jakie sugerujecie i czy mamy wdrożyć taką opcję.

Pozdrawiamy serdecznie!
Loupe Adnew Sp. z o.o. SK


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - CHWDP - 28-03-2014 15:12

Nie wiem jak wy, ale na freebiz za smsa 4,92 dostaje sie 6 zł... takie coś powiniscie zrobić.


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - mordimer12 - 28-03-2014 17:58

Mają dokładać do interesu? Śnisz chyba


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - themate0 - 28-03-2014 21:30

[...]?site_id=215

moglibyście zrobić, aby site_id znikało po wejściu w link ?


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - suchy0001 - 31-03-2014 14:39

(28-03-2014 13:46)eforsa napisał(a):  * Do kreatora dodano również możliwość ustawienia czasu trwania materiału.
* Potwierdźcie co jeszcze zmienić / dodać do HDvod aby PP spełnił wszystkie Wasze oczekiwaniaSmile
- Planujemy na pewno dodać możliwość ustawiania czasu trwania filmu w Player JS
- Możliwość podłożenia własnej zajawki w player js

Czy chcecie coś więcej?

- jest też pomysł aby dołożyć kolejne wersje płatności do wyboru i tu pytanie:
* 2 modele subskrypcji z opłatą 5 (3/tyg) zł lub 15 zł (1/tyg)
* Czy chcecie przetestować niskie opłaty płatności SMS? Nalezy uwzględnić, że wtedy prowizja będzie odpowiednio niższa czyli np. zmniejszając kwotę SMS o połowę, prowizja też będzie o połowę niższa. Podejrzewamy mimo wszystko, że niektórzy partnerzy chcieliby zagospodarować nisze takimi rozwiązaniami. Napiszcie kwoty jakie sugerujecie i czy mamy wdrożyć taką opcję.

Pozdrawiamy serdecznie!
Loupe Adnew Sp. z o.o. SK

Proponuję mniejszą o połowę stawkę sms premium. 15 zł netto więc my dostajemy 5 zł wy 1,50 .


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - michal86ole - 03-04-2014 11:33

A czy zamiast zajawki dało by radę, aby sam obrazek podstawić i po kliknięciu play wyskoczyła by prośba o rejestrację?

PS. wiem, że to pytanie już na pewno było zadawane wiele razy, ale chciałbym spytać jak wygląda proces rejestracji i aktywacji po stronie użytkownika zapisującego się do subskrypcji (o jakiej treści dostaje sms'a itp.)
Może być na PW Wink


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - cenzura0 - 03-04-2014 12:45

Mam taką propozycję- czy byłaby możliwość dodania do kreatora tak jakby skopiowania filmu Wink? Przykładowo chcę wziąc film Wilk z Wall Street z waszej bazy ale chce zmienić w nim np tytuł dodając coś na końcu i np zajawke, więc żeby oszczędzić na czasie kopiuje ten film i zmieniam parametry w kreatorze Smile Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi dokladnie.


RE: Nowość - Kreator stron HDvod - filmsonline - 04-04-2014 14:03

(03-04-2014 12:45)cenzura0 napisał(a):  Mam taką propozycję- czy byłaby możliwość dodania do kreatora tak jakby skopiowania filmu Wink? Przykładowo chcę wziąc film Wilk z Wall Street z waszej bazy ale chce zmienić w nim np tytuł dodając coś na końcu i np zajawke, więc żeby oszczędzić na czasie kopiuje ten film i zmieniam parametry w kreatorze Smile Nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi dokladnie.

Faktycznie fajny pomysł. Przekażę do Eforsa w mailu nawet osobiście żeby zobaczyliWink Ja obecnie korzystam z kreatora i jest to rewelacyjne rozwiązanie (nigdzie u konkurencji nie było tyle możliwości). Pracy jest sporo, ale dopracowany 1 materiał przynosi niesamowicie wysoką konwersję. Ja przykładowo dopracowałem nawet komentarze, które dotyczyły tego konkretnego materiału i byłem w szoku bo konwersja x 2 / 3 w górę!

(03-04-2014 11:33)michal86ole napisał(a):  A czy zamiast zajawki dało by radę, aby sam obrazek podstawić i po kliknięciu play wyskoczyła by prośba o rejestrację?

Kreator przecież na to pozwalaWink