Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam dostawcy towaru (klucze do gier, antywirusy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam dostawcy towaru (klucze do gier, antywirusy) (/Temat-Szukam-dostawcy-towaru-klucze-do-gier-antywirusy-88033)



Szukam dostawcy towaru (klucze do gier, antywirusy) - Maniero - 24-03-2014 14:55

Szukam dostawcy towaru, głównie chodzi o klucze do gier, antywirusy, wszelakie licencje. Dlaczego sam nie znajdę kontaku? Zwyczajnie nie mam na to czasu, interesuje mnie dany typ towaru (mam kilka rzeczy którymi handluję.. Mam zamiar handlować, więc nie biorę wszystiego hurtem!). Tygodniowo przewiduję zaopatrywać sie w 100/200szt danego towaru. Najważniejsze! Pochodzenie musi być LEGALNE!

Czego oczekuję?;
- stałej współpracy
- rzetelności

Oferta idealna dla kogoś kto posiada kontakty a nie posiada np. DG wiec sprzedaż hurtowa odpada.

Oferty prosze kierować poprzez PW.


RE: Szukam dostawcy towaru (klucze do gier, antywirusy) - kalkier22 - 24-03-2014 16:37

(24-03-2014 14:55)Maniero napisał(a):  Szukam dostawcy towaru, głównie chodzi o klucze do gier, antywirusy, wszelakie licencje. Dlaczego sam nie znajdę kontaku? Zwyczajnie nie mam na to czasu, interesuje mnie dany typ towaru (mam kilka rzeczy którymi handluję.. Mam zamiar handlować, więc nie biorę wszystiego hurtem!). Tygodniowo przewiduję zaopatrywać sie w 100/200szt danego towaru. Najważniejsze! Pochodzenie musi być LEGALNE!

Czego oczekuję?;
- stałej współpracy
- rzetelności

Oferta idealna dla kogoś kto posiada kontakty a nie posiada np. DG wiec sprzedaż hurtowa odpada.

Oferty prosze kierować poprzez PW.



Filox ?? bana chyba masz na tym forum


RE: Szukam dostawcy towaru (klucze do gier, antywirusy) - Maniero - 24-03-2014 16:42

(24-03-2014 16:37)kalkier22 napisał(a):  
(24-03-2014 14:55)Maniero napisał(a):  Szukam dostawcy towaru, głównie chodzi o klucze do gier, antywirusy, wszelakie licencje. Dlaczego sam nie znajdę kontaku? Zwyczajnie nie mam na to czasu, interesuje mnie dany typ towaru (mam kilka rzeczy którymi handluję.. Mam zamiar handlować, więc nie biorę wszystiego hurtem!). Tygodniowo przewiduję zaopatrywać sie w 100/200szt danego towaru. Najważniejsze! Pochodzenie musi być LEGALNE!

Czego oczekuję?;
- stałej współpracy
- rzetelności

Oferta idealna dla kogoś kto posiada kontakty a nie posiada np. DG wiec sprzedaż hurtowa odpada.

Oferty prosze kierować poprzez PW.



Filox ?? bana chyba masz na tym forum

Masz rangę Admina lub Moderatora.. bo coś jej nie widzę :/


RE: Szukam dostawcy towaru (klucze do gier, antywirusy) - dovakhinpl12 - 24-03-2014 21:24

Maniero Spróbuj skontaktować się z g2a.com Big Grin
Jak chcesz to wejdź przez mojego ref'a ( Może odpalą coś również od hurtu to ci zwrócę )

http://www.g2a.com/r/epvpdiscount


Ogólnie ze zwykłego nawet napisz do supportu to ci zrobią hurtowe zniżki Smile
Albo Daily Sale's Wykupuj Smile

z czego się orientuje 1 osoba która ode mnie chciała kupic to jak dalem link to od nich hurtem brała (Ale szwab)