Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Linki nofollow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pozycjonowanie i Optymalizacja (/Forum-Pozycjonowanie-i-Optymalizacja-341)
+--- Wątek: Linki nofollow (/Temat-Linki-nofollow-87788)



Linki nofollow - mark5000 - 20-03-2014 10:08

Dwie kwestie dotyczące linków.

Czy mogę być tworzone linki nofollow (ważne ze względu na pozycjonowanie strony emitującej linki).

Mam nadzieję że link może być również obrazkiem, grafiką (baner, ilustracja,itd). Będę wdzięczny za info.

Moim zdaniem link, taki czy inny ma przekierować na stronę produktu i tyle.


RE: Linki nofollow - Qwik - 20-03-2014 11:38

Wez to napisz jeszcze raz bo nie mogę zrozumieć.


RE: Linki nofollow - mark5000 - 20-03-2014 11:52

Ok.
Promuję linki na moich stronach, które pozycjonuję.

Pytanie jest czy są jakieś zasady co do linków. Czy link może być w formie obrazka (klikasz na obrazek i przechodzisz na stronę promowanego programu) i czy może być z atrybutem nofollow. Nie wiem jak prościej to napisać. Z góry dzięki za info.
Edycja
Dopiero teraz zauważyłem że mój post przeniesiony został do działu o pozycjonowaniu. Tutaj może moje pytanie być niejasne. Mi chodziło o to czy instanter ma jakieś obostrzenia w tym temacie.


RE: Linki nofollow - marakal - 01-06-2016 10:36

Ciężko zrozumieć to co napisałeś.
Linki powinny być z różnych źródeł i możesz dodawać także linki z obrazka. Linki nofollow nie dają mocy, ale poprawiają profil linków strony.


RE: Linki nofollow - rachman - 01-06-2016 12:17

Chyba się domyślam o co chodzi Wink Nie mam pewności czy instanter się gniewa za link nofollow itd. ale firmy PPA nie wymagają pozycjonowania tylko promowania programów więc myślę że możesz takie linki tworzyć.