Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WP] Wtyczka YT+adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [WP] Wtyczka YT+adf.ly (/Temat-WP-Wtyczka-YT-adf-ly-87739)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - Liromir - 17-11-2015 13:49

to było 3 dyski temu Big Grin postaram się znaleźć i dam znać


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - kazik0o - 17-11-2015 20:56

W jaki sposób zalicza wejscia na ADf.ly?


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - vanillahajs - 17-11-2015 23:18

ciekawy program, testuje Big Grin


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - xeur - 19-11-2015 14:46

też bym bardzo prosil bo link do pobrania nie dziala Sad


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - xPiwkoPL - 20-11-2015 19:32

wlasnie takze prosze o link jakim cudem tamten ziom testuje skoro nie ma linku


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - KenkyushaKamil - 20-11-2015 23:23

Up
Testujesz, ale chyba nabijanie zbędnych postów, +20% ostrzeżenia
Oznacza to, że użytkownik ten dodaje masowo posty z definicji śmieciowych postów.

Osobiście powiem, że szukałem tego na internecie i można to porównać do grala niby każdy słyszał, ale nikt nie ma Big Grin


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - sqmany - 20-11-2015 23:39

@[KenkyushaKamil]
Fakt, ja potem powtórzyłem szukanie tego i na każdej stronie gdzie zajrzałem, to po wejściu w link do pobierania okazało się, że plik został usunięty przez użytkownika. Albo link do pobrania okazał się linkiem do ściągnięcia instalatora PPI ;p
Najwidoczniej na tym skrypcie można całkiem fajnie zarobić, na stronie sprzedawcy także już nie ma tego skryptu do kupienia, a to tylko podsyca zainteresowanie tym skryptem.
@[Liromir]
Myślałem, że skoro jest to automatyczny skrypt, to masz go cały czas na serwerze i tam trochę zarabia. No, ale najwidoczniej już na nim nie zarabiasz, albo nie chcesz się już podzielić Big Grin No, ale odpowiadając na twój post, to czy znalazłeś ten skrypcik? : )


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - KenkyushaKamil - 07-12-2015 19:29

sqmany
Każdej stronie ... powiem Ci szczerze, że szukałem w google do 5 stron w tył i nic. Pusto! I tak jak mówisz to podsyca atmosferę, bo takim skryptem można by luzem zrobić pasywa. Robisz 10 strona na WP i po prostu lecisz z filmami. No nic szkoda, że tej wtyczki nie ma.


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - Hiuston - 08-12-2015 17:08

Ja mam ten plugin pobrany od ciebie ale już nie działa bo youtube coś zmieniło w swoich linkach. :/


RE: [WP] Wtyczka YT+adf.ly - AnnaKa - 16-12-2015 19:53

Ja również znalazłem ten plugin w google i powiem Wam że nie działa już niestety. A chciałem fajny serwis postawić Smile