Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? (/Temat-Jak-zaczac-pozycjonowac-blog-poczatkujacy-87700)

Strony: 1 2


Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - karol9919 - 18-03-2014 20:13

Witajcie. Chcę wypromować swojego darmowego bloga założonego na blogspocie. Ale nie wiem jak to zacząć, jestem słabawy w tych sprawach i się jeszcze na tym nie znam. Pomoże ktoś? Albo jeśli macie jakieś linki do poradników czy kursów to wyślijcie Smile P0zdro.


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - venzer - 19-03-2014 17:02

https://www.google.pl/#q=jak+pozycjonowa%C4%87+bloga&spell=1


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - ascanio - 28-03-2014 18:44

Dodaj tam kilkadziesiąt wartościowych i unikalnych artykułów, to blog sam zacznie się pozycjonować.


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - lots_terror - 04-05-2014 20:34

Tak jak pisze kolega powyżej - wartościowy content, do tego optymalizacja i wyszukaj blogi o podobnej tematyce, gdzie będziesz mógł pozostawić wartościowe komentarze Wink


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - mark5000 - 08-05-2014 07:31

Musisz organizować linki do twojej strony, z odpowiednimi anchorami i w odpowiedniej ilości.


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - Rafiks1992 - 08-05-2014 07:52

@up to mu ladnie wytlumaczyles ;d ciekawe skad nasz nowy kolega na dzien dobry ma wiedziec co to jest anchor ^^


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - fbreklama - 08-05-2014 16:47

Pisz 2-3 ciekawe artykuły dziennie i interlinkuj je między sobą.
Zakładając że Twoje artykuły są przydatne i/lub ciekawe zacznij dodawać wpisy na wykop.pl i inne tego typu strony.
Potem możesz się skupić na gościnnych postach i innych aspektach pozycjonowania.
Blogspot może być ciekawym rozwiązaniem, jednak na dłuższą metę polecam własną domenę + hosting.


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - luutek321 - 06-06-2014 17:46

Używaj autosurfów, ja polecam gigasurf.pl.


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - Qwik - 06-06-2014 17:53

(06-06-2014 17:46)luutek321 napisał(a):  Używaj autosurfów, ja polecam gigasurf.pl.

Od kiedy to nabijanie wyświetleń to pozycjonowanie?


RE: Jak zacząć pozycjonować blog [początkujący!] ? - wiezaawieza - 25-06-2014 12:02

@up coś w tym jest Wink Ale najlepiej pozycjonować backlinkami myślę i na forach różnych Wink Ja głupi program zrobiłem i wrzuciłem na bloga + catshare i mam już 7000 wyświetleń i około 100 dziennie. Pobrań było 3000 i zarobiłem już 40zł xd Jedyny backlink to mpcforum i nigdzie więcej się nie reklamowałem, a mój blog jest w top 3 google Wink