Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Małe pytanie dot. regulaminu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Małe pytanie dot. regulaminu (/Temat-Male-pytanie-dot-regulaminu-87658)



Małe pytanie dot. regulaminu - Liromir - 17-03-2014 23:14

Pobieżnie przeczytałem regulamin tego forum i nie znalazłem żadnych regulacji dot. przekleństw. Czy można ich w umiarkowany sposób używać?


RE: Małe pytanie dot. regulaminu - yazir - 17-03-2014 23:32

Przeczytaj dokładniej bo możesz się zdziwić.


RE: Małe pytanie dot. regulaminu - Liromir - 18-03-2014 00:49

no nie do końca jestem pewien mojej interpretacji, czy mógłbyś mi udzielić dokładnej odpowiedzi? Smile


RE: Małe pytanie dot. regulaminu - yazir - 18-03-2014 01:23

[...]Brak kultury w stosunku do użytkowników forum, a szczególności jego administracji, ignorancja czy kombinatorstwo będzie odpowiednio karane[...]
Jeśli to nie jest dla Ciebie jasne, to tak za panią lekkich obyczajów na K, tudzież inne słowa uznawane za wulgarne dostaniesz warna. Chociaż tu też zależy od tego kto trafi na Twojego posta. Jeden mod pogrozi palcem, drugi najchętniej wysłał by do łagru


RE: Małe pytanie dot. regulaminu - Liromir - 18-03-2014 02:01

No ale słowo na k używane jako przecinek nie jest bezpośrednio "brakiem kultury do użytkowników forum"
chociaż w sumie... może być Big Grin
Dzięki za odp!


RE: Małe pytanie dot. regulaminu - Admin - 18-03-2014 10:18

Używanie takich słów to wciąż brak kultury, postaw się w sytuacji gdzie do swojej matki lub ojca co drugie słowo "K.." stawiasz i pomyśl. Jeśli im to nie przeszkadza to podchodzi to pod patologie, jeśli przeszkadza to okazujesz im brak kultury/szacunku. To samo przekłada się na forum. Smile