Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
40zł za otworzenie konta w Sync - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: 40zł za otworzenie konta w Sync (/Temat-40zl-za-otworzenie-konta-w-Sync-87657)



40zł za otworzenie konta w Sync - Artiis - 17-03-2014 23:11

Witaj.

Nie masz konta jeszcze w Sync? A chciałbyś prowadzić konto za darmo? Jedziesz, gdzieś za granicę i nie wiesz ile będziesz płacić za wypłaty z bankomatu? Często musisz wykonać expresowy przelew, ale wciąż płacisz za tą usługę za dużo? SYNC jest właśnie dla Ciebie:

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za wypłaty ze WSZYSTKICH bankomatów na ŚWIECE
10 expresowych przelewów co miesiąc za DARMO

No dobrze a co ja z tego mam?

Wystarczy, że zarejestrujesz się z mojego polecenia. I w ciągu 30 dni od złożenia wniosku podpiszesz umowę a w ciągu 60 dni, wpływy na koncie osiągną min: 500zł ( wystarczy nawet jak Twoja mama/przyjaciel/brat itp. ) przeleje 500 zł a Ty po 2-3 dniach odeślesz. I najważniejsze nie można być klientem Alior Banku.

Jeśli się te warunki spełnią ja dostaje 50 zł za polecenie, a Tobie oddaje, aż 40 zł. Prawda, że uczciwa propozycja?

Do tego, jeżeli zgłosisz chęć na kartę kredytową i zapłacisz ją raz za zakupy to dostaniesz dodatkowo 50 zł ( ja z tego tytułu mam 60 zł ).

Jeśli temat łamie regulamin - proszę o usunięcie go.


40zł za otworzenie konta w Sync - yazir - 05-05-2014 08:25

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.