Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA/lead - inna perspektywa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: PPA/lead - inna perspektywa (/Temat-PPA-lead-inna-perspektywa-87656)



PPA/lead - inna perspektywa - aljenic - 17-03-2014 23:03

jestem nowym użytkownikiem jeśli źle dobrałem dział z góry przepraszam Tongue
a więc tak czytam forum z róznym skutkiem.... zarobkowym Tongue
i tak mnei zastanawia jeśli mamy pałacone za ppa bądź inne gdzie trzeba podać numer telefonu komórkowego czy nie lepiej jest kupić odpalone startery po 1-2,5 zł skoro stawka jest 3,50 (nawet jeśli jest to stawka za kilka to i tak powinna się zwrócić ) a mamy do wyboru kilka opcji więc każdą karte wykorzystujemy kilka razy Tongue
Jeśli to źle rozumiem to bardzo proszę o poprawienie mnie Big Grin napisąłem ten post bo mnie poprostu zastanawia i jest ciekaw waszych opini Big Grin


RE: PPA/lead - inna perspektywa - Liromir - 17-03-2014 23:15

to się nazywa fraud i doprowadza do upadku większość serwisów z subskrypcjami Xpokerface


RE: PPA/lead - inna perspektywa - Zieciu - 17-03-2014 23:18

co do kart to za takie coś jest ban, bo oferty są wykonywane z jednego miejsca, co łatwo sprawdzić, a poza tym z pustych kart nikt nie zarobi Smile


RE: PPA/lead - inna perspektywa - verona - 17-03-2014 23:24

W przypadku np. FireSub nie zaliczy Ci z takiego starteru bo nie ma wymaganej kwoty (łącznie pobiera ok 6zł). Równie dobrze starter mógłby być pusty, i znam osobę która kiedyś tak nieźle zarabiała, ale jak już napisał poprzednik - to są fraudy (w dodatku łatwe do wykrycia jeśli firma jest ogarnięta) i serwis na tym traci jeśli za takie coś wypłaci pieniądze.

Pozdrawiam


RE: PPA/lead - inna perspektywa - Kar425 - 28-03-2014 22:07

Tak jak wyżej FireSub nie zaliczy Ci z takiego starteru bo nie ma wymaganej kwoty


RE: PPA/lead - inna perspektywa - Szalony - 29-03-2014 00:11

(28-03-2014 22:07)Kar425 napisał(a):  Tak jak wyżej FireSub nie zaliczy Ci z takiego starteru bo nie ma wymaganej kwoty
a jest jakiś serwis co zaliczy ? ;O PW


RE: PPA/lead - inna perspektywa - gitarka112 - 29-03-2014 21:50

[/quote]
a jest jakiś serwis co zaliczy ? ;O PW
[/quote]

Nie ma, bo to są fraudy i większość serwisów za to banuje.