Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? (/Temat-Prizee-Cenniejsze-nagrody-mozliwe-do-zgarniecia-87641)

Strony: 1 2


Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - SprzedażFanpage - 17-03-2014 19:46

Witam serdecznie,
Pewnie wielu z Was zna serwis prizee.com
Jakiś czas temu wyszła Polska wersja strony.
Parę lat temu bawiłem się i grałem ale jak pamiętają starsi gracze nie było wtedy wysyłki do Polski. Obecnie jest taka możliwość ale przesyłka jest niezmiernie droga..
Co się z tym wiąże nie opłaca się zamawiać prezentów +/- poniżej 20 "bubzów".

Czy ktoś z Was wygrał kiedyś jakąś cenniejszą nagrodę? Smile

Pozdrawiam.


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - Knight97 - 17-03-2014 20:59

Wszędzie mam xxx graczy ma więcej Zeepów od Ciebie...


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - SprzedażFanpage - 18-03-2014 15:31

Niestety mam to samo zazwyczaj znajduję się gdzieś w drugiej setce Smile


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - maxiu170 - 18-03-2014 16:12

To co nie opłaca się wgl używać tej strony ? Da się może to konto potem sprzedać ?


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - SprzedażFanpage - 18-03-2014 21:26

Na sprzedaż raczej nie ma szans Smile


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - Styler - 18-03-2014 21:30

Ja mam ponad 1000 zeepów i 85 buzów. Może ktoś zainteresowany? Za tyle na pewno da się wylicytować jakiś przedmiot Smile


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - KerPwn - 18-03-2014 21:41

@up
Na pewno się nie da Smile Ja mając ponad 2k nic nie mogę wylicytować.


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - SprzedażFanpage - 19-03-2014 14:00

Da się wylicytować ale nie będzie on wart swojej ceny biorąc pod uwagę ile kosztuje przesyłka Smile Do tego to błędne koło bo ludzie kupują konta premium lub zetony i ich zeepy ciągle rosną Smile


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - zurek00 - 24-03-2014 15:05

ja nowy da się coś wygrać w tym serwisie ?


RE: Prizee- Cenniejsze nagrody możliwe do zgarnięcia? - ziel20 - 11-05-2014 15:00

cięzko Tongue ja mam 2tyś zawsze z 200 przedemna ..