Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spadek konwersji na serwisach z listy. U was też? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Spadek konwersji na serwisach z listy. U was też? (/Temat-Spadek-konwersji-na-serwisach-z-listy-U-was-tez-87449)



Spadek konwersji na serwisach z listy. U was też? - GoodLecki - 15-03-2014 00:11

Witajcie czy u was też spadła ilość konwertujących ofert w poniższych serwisach z tego działu w ciągu ostatnich 72h?
Na RC jeszcze coś liczy ale na FRD spadek o 90% i ogólnie troche $ umyka Big Grin


RE: Spadek konwersji na serwisach z listy. U was też? - Szalony - 15-03-2014 00:14

Ja zarabiam na rc i jakoś wszystko ok Smile może to tylko u ciebie mistrzu ;s


RE: Spadek konwersji na serwisach z listy. U was też? - GoodLecki - 15-03-2014 00:14

Rc to real content Smile


RE: Spadek konwersji na serwisach z listy. U was też? - Szalony - 15-03-2014 00:16

RC - roaringcash Big Grin hehee wyszedłem na głupka ?


RE: Spadek konwersji na serwisach z listy. U was też? - GoodLecki - 15-03-2014 00:18

Nie wiem co ci odpowiedzieć, po prostu inaczej zinterpretowałeś skrót ok Big Grin