Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Fake konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Fake konta (/Temat-Rozwiazane-Fake-konta-8744)



[Rozwiązane]Fake konta - brzeg - 16-06-2010 19:43

Mam pytanie, napisałem do lockerz że oszukiwałem i oni mi odpisali że do tygodnia odejmną mi oszukane punty za chwilę 3 tydzień.I chodzi mi o to czy mogę bez strachu zamawiać nagrody na ptzplaze, chodi mi o anulowanie nagrody.proszę o szybką odpowiedz


RE: Fake konta - Xkoniak - 16-06-2010 20:22

Zabrali Ci te punkty czy nie ?..


RE: Fake konta - Shaiders - 16-06-2010 20:27

(16-06-2010 19:43)brzeg napisał(a):  za chwilę 3 tydzień


Czyli nie odjęli mu.


RE: Fake konta - swacik - 16-06-2010 21:09

Też mam taką sytuację. Minął chyba już miesiąc odkąd dostałem maila i nic nie odjęli także też nie wiem.. Ale nagrody nie będą drogie więc można spróbować Tongue


RE: Fake konta - Grabowkers - 16-06-2010 21:16

Ja myślę że nie powinni anulować bo przecież wczesniej się przyznałeś, a to juz ich wina że do tej pory nie odjęli ci punktów.


RE: Fake konta - Xkoniak - 17-06-2010 09:38

Zgodzę się z @Up ich wina że Ci nie anulowali.Dla pewności może napisz do nich e-maila czy już możesz śmiało zamawiać bez żadnych przeszkód :-).


RE: Fake konta - brzeg - 17-06-2010 13:47

dzięki lecą +


RE: Fake konta - Yanke$ - 18-06-2010 11:22

To znaczy tak - według prawa i teoretyki możesz zamawiać bez obaw - bo sprawę zgłosiłeś, czyli automatycznie oczyściłeś się z zarzutów. To już ich problem, czy odjęli, czy nie odjęli, czy przeczytali mejl, czy nie przeczytali. Smile

Jednakże Lockerz rządzi się zapewne innymi prawami :> Mogą się do czegoś przyczepić, tak więc lepiej wysłać mejla sprawdzającego. Tongue


[Rozwiązane]Fake konta - Marello - 19-03-2011 11:33

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.