Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Unikanie banów? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Unikanie banów? (/Temat-Unikanie-banow-87433)

Strony: 1 2


Unikanie banów? - ManXer - 14-03-2014 19:13

Czy jest jakiś sposób który może przedłużyć żywotność dopiero co utworzonego konta na Facebooku na którym spamuje w grupach? Spam to może trochę za dużo powiedziane bo dzisiaj zrobiłem nowe konto, zdobyłem 200 znajomych i jak tylko zacząłem wrzucać swoje posty na grupy to dostałem bana i każą mi zidentyfikować znajomych Smile Wczoraj to samo z tą różnicą, że dodałem swoje posty do kilkunastu grup a bana dostałem dopiero jak to powtarzałem kilka godzin później a do tego czasu wpadły mi nawet 2 leady i 100 odwiedzin.
Zgaduję że na kontach z tak niskim stażem bana nie uniknę, ale może jest jakaś strona na której można kupować fake konta na FB?


RE: Unikanie banów? - Admin - 14-03-2014 19:24

Szczerze to na prywatnym koncie mi kazali przedwczoraj weryfikować znajomych mimo że profil ma kilka lat i spamu na nim nie stosuje, dlatego też czynników które na to wpływają musi być co najmniej drugie tyle co na pozycje stron w wyszukiwarkach.


RE: Unikanie banów? - pinkpink - 14-03-2014 19:53

dostałeś perm bana czy po prostu musisz odgadnac znajomych ?


RE: Unikanie banów? - ManXer - 14-03-2014 20:32

Muszę odgadnąć znajomych, ale zapraszałem każdego jak leci więc w sumie równa mi się to z permem.


RE: Unikanie banów? - mlekoju - 14-03-2014 23:15

(14-03-2014 20:32)ManXer napisał(a):  ale zapraszałem każdego jak leci

Tutaj podstawowy błąd.
Niech Ciebie zapraszają a nie Ty zapraszaj. Wtedy prawdopodobieństwo bana mniejsze.


RE: Unikanie banów? - Duxone00 - 14-03-2014 23:30

ze swojego doświadczenia ban leci na konto nawet jak często będziesz zmieniał nazwy w szukajce Big Grin tak jak ostatnio mi dali jak szukałem ludzi Smile musiałem przeprowadzić weryfikację na szczęście telefoniczną jednakże konto miało blokadę na 24h


a co do spamu to ja robię to tak i jak narazie drugi dzień bez blokady jak ktoś daje oczerniający koment pod wpisem to blokuję go i zgłaszam że mnie obraził i zero blokady a wrzucenie linku gdzieś leci na 500 grup z czego gdzieś 100 musi zostać zatwierdzone przez admina ;/


RE: Unikanie banów? - aero2 - 15-03-2014 00:20

Po ilu dniach zdejmują blokadę tymczasową na dodawanie postów w grupach i dodaj do grupy?

Nic nie spamowałem i blokada.


RE: Unikanie banów? - As7 - 15-03-2014 00:57

(15-03-2014 00:20)aero2 napisał(a):  Po ilu dniach zdejmują blokadę tymczasową na dodawanie postów w grupach i dodaj do grupy?

Nic nie spamowałem i blokada.

Już nigdy... Mark Zuckerberg napisał na swoim profilu facebook, jak i na koncie twitter ze wkurzył się na pojawiające się masowo linki z FireSub bo chciał doładowanie a nie dostał... wiec koniec zabawy Xpokerface


RE: Unikanie banów? - Kede - 15-03-2014 01:32

Co najciekawsze ja też kiedyś zapraszałem jak leci i jakoś niedawno dostałem weryfikacje znajomych (po półtora roku użytkowania konta). I za 3 razem udało mi się przejść ją poprawnie. Big Grin Za każdym razem musiałem zweryfikować prawie te same osoby. Nazwiska do zdjęć są losowane jednak wśród nazwisk standardowo jest jedno prawdziwe i przy ponownych weryfikacjach da się połapać które Imię i Nazwisko już występowało przy danym zdjęciu. Tak sobie jakoś postrzelałem i za trzecią weryfikacją (czyli po 3 dniach) udało mi się odblokować konto Wink Próbowałem wcześniej szukać tych ludzi z innego konta jednak jest to prawie nie możliwe więc pozostało iść na żywioł Wink A co w przypadku kont które mają 0 znajomych? Od razu leci ban? czy jakiś inny sposób weryfikacji wtedy proponuje fb?


RE: Unikanie banów? - aero2 - 15-03-2014 01:39

Jak nie masz znajomych, to tylko numer telefonu proszą, ewentualnie dostaniesz blokadę na wszystkie czynności.Big Grin