Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoge zarobic w internecie - wsparcie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoge zarobic w internecie - wsparcie (/Temat-Pomoge-zarobic-w-internecie-wsparcie-87386)



Pomoge zarobic w internecie - wsparcie - m1kie - 13-03-2014 19:40

Witam , od razu mowie nie wiedzialem gdzie to umiescic wiec wstawilem w ogolne. Pomoge sie wybic osoba ktore nie radza sobie z zarobieniem kilku groszy w internecie , mam pod soba okolo 30 osob ktore czynnie i aktywnie korzystaja z mojej wiedzy jak i doswiadczenia , zupelnie za darmo. Tworze dla nich video poradniki , jestem z nimi w ciaglym kontakcie , mam za soba juz ponad 1,5 lat WALK oraz przeszukiwania czelusci piekla - internetu , przesialem wszystkie scamy i wybralem tylko kilka serwisow ktore placa mi do dzis Smile . Wiem jak ciezkie zycie jest w polsce , do niedawna mialem duze problemy z kasa , ciagle malo , ciagle cos trzeba kupic a nie ma z czego , nie mowie ze po tym one sie rozwiazaly ale napewno jest po prostu ich wiecej. Sam mialem mentora i to wlasnie on powiedzial zebym szedl juz wlasna droga oraz w miare mozliwosci pomagal innym , nie wiem dlaczego ale sprawia mi to i przyjemnosc i radosc , duzo czasu na to w sumie nie potrzeba zas zysk dla potencjalnej osoby jest JAKIKOLWIEK .

Jesli ktos jest chetny z racji ze dam rade jeszcze ogarnac kolo 20 osob serdecznie zapraszam na skype - m1kiexpl ( tam prowadze ogolny chat dla moich "rekrutow" oraz wszelkie dyskusje) . Jesli nie chce Ci sie fatygowac na tyle zeby chociaz napisac , nie komentuj , nie pisz pw , nie zamierzam latac za kims zeby on zarobil a jedynie moge pokierowac osoba ktora jest do tego przygotowana psychicznie , wie czego chce , chce do tego dazyc.


Pozdrawiam serdecznie !


Pomoge zarobic w internecie - wsparcie - Hybrid1990 - 01-10-2020 13:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.