Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDvod.pl - Nowy PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDvod.pl - Nowy PP (/Temat-HDvod-pl-Nowy-PP-87385)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: HDvod.pl - Nowy PP - luxiorsan - 19-03-2014 12:34

co do leadów to nie. Dzisiaj do mnie napisali ze moje wyplata z piatku zostala zle wyslana i wyslali mi ja dziesiaj ponownie.


RE: HDvod.pl - Nowy PP - hunterpl444 - 19-03-2014 13:06

Jest to nie możliwe jak przeszedłem na ten nowy program pięknie było a tu od wczoraj masakra jest jakaś coś na rzeczy musi być nie wierzę że od tak nagle ludzie nie wysyłają


RE: HDvod.pl - Nowy PP - luxiorsan - 19-03-2014 14:04

(19-03-2014 13:06)hunterpl444 napisał(a):  Jest to nie możliwe jak przeszedłem na ten nowy program pięknie było a tu od wczoraj masakra jest jakaś coś na rzeczy musi być nie wierzę że od tak nagle ludzie nie wysyłają

u mnie odkladnie to samo. na poczatku po 16 aktywacji a teraz 1 albo 0. nie wiem cos ie dzieje


RE: HDvod.pl - Nowy PP - eforsa - 19-03-2014 14:18

Witam,

W odpowiedzi na Państwa zgłoszenie z problemem naliczania prowizji w PP HDvod.pl w dniu wczorajszym, pragniemy poinformować, że problem został już rozwiązany!
Wszystkie aktywacje naliczane są już poprawnie.

Problem spowodowany był kolejną zmianą serwerów i aktualizacjami. Przepraszamy za to utrudnienie.
Oczywiście należy się Państwu pełna rekompensata. Środki za dzień wczorajszy zostaną w pełni wyrównane i doliczone do Państwa konta.
Aktualizacja stanu zarobionych pieniędzy powinna zostać wprowadzona w dniu dzisiejszym, ew. jutro do południa.

Pozdrawiamy serdecznie,
Loupe Adnew Sp. z o.o. SK
Eforsa.pl


RE: HDvod.pl - Nowy PP - luxiorsan - 19-03-2014 14:30

No i prawidłowo Big Grin . Strasznie mnie ciekawi ile mi leadów nabiło wczoraj ;d


RE: HDvod.pl - Nowy PP - cinekbux - 19-03-2014 14:33

brawo EforsaSmile Czy leady za wczoraj w statystykach pojawią się w dniu wczorajszym czy w tym w którym zostaną dopisane, jeśli to możliwe fajnie by było gdyby pojawiły sie w statystykach za wczoraj.


RE: HDvod.pl - Nowy PP - luxiorsan - 19-03-2014 16:35

Czy doliczacie teraz leady po jednym ? Bo CO Chwila Mi Jakimiś Wpada.


RE: HDvod.pl - Nowy PP - creativeD - 19-03-2014 18:56

Chyba już doliczyli, lecz nie jestem pewien. Zobaczcie sobie w statystyki z dnia wczorajszego.


RE: HDvod.pl - Nowy PP - siemasz - 19-03-2014 19:04

Tak, ale słabo to wygląda. Może jeszcze coś doliczą xd


RE: HDvod.pl - Nowy PP - creativeD - 19-03-2014 19:13

Wątpie żeby doliczyli coś Big Grin