Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDvod.pl - Nowy PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDvod.pl - Nowy PP (/Temat-HDvod-pl-Nowy-PP-87385)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


HDvod.pl - Nowy PP - eforsa - 13-03-2014 19:02

Witamy,

Miło Nam poinformować, że udostępnilismy w Państwa panelu nowy PP zamiast HDplayer.pl
Zachowujemy wszystkie poprzednie stawki w obecnym PP. Jeżeli stawka nie została zaktualizowana w Państwa panelu prosimy o kontakt na [email protected] podając Państwa login/e-mail w eforsa.pl

Udostępniony dziś PP może przynieść Państwu wiele korzyści. Nowa grafika, nowa domena, brak negatywnych opinii w sieci. To idealny moment aby zmonetyzować Państwa ruch i zarobić prawdziwe pieniądze. Zachęcamy wszystkich do aktualizacji Państwa linków i przejście do HDvod.pl
Gwarantujemy dużą skuteczność.

Co więcej w przyszłym tygodniu wprowadzimy dalsze udogodnienia tj. aktualizacja Iframe JS, nowe materiały reklamowe, wprowadzenie dodatkowych opcji tj. możliwość przekazania długości trwania filmu w parametrze URL, możliwość włączenia/wyłączenia zajawki oraz inne.
W przyszłym tygodniu wdrożymy również nowy PP dedykowany pod Stream.

Pozdrawiamy serdecznie,
Loupe Adnew Sp. z o.o. SK
Eforsa.pl
[email protected]


RE: HDvod.pl - Nowy PP - luxiorsan - 13-03-2014 19:19

Program super!


RE: HDvod.pl - Nowy PP - themate0 - 13-03-2014 19:43

jest możliwość przekierowania hdplayer na hdvod? nie mam możliwości zmiany linku, a aktywacje tylko się marnują ??


RE: HDvod.pl - Nowy PP - Zarobiony_Koles - 13-03-2014 19:54

No ja tak samo, mam problem z tym jak themate, a z resztą wiem o co chodzi, bo razem działamy w tym kierunku.. Da się jakoś zrobić, że zamiast klikając w link przenosi mnie na hdplayer to na HDVod z tą samą nazwą filmu jak na hdpl..


RE: HDvod.pl - Nowy PP - Doragon - 13-03-2014 19:59

Czekam na aktualizacje Iframe JS szczególnie widgeta dla wordpress-a.


RE: HDvod.pl - Nowy PP - Prizers - 13-03-2014 20:05

a ja czekam na nowa grafike ,zmieniliscie tylko kolor i nazwe..


RE: HDvod.pl - Nowy PP - martyna2014r - 13-03-2014 20:07

Mam pytanie jak mam same rejestracje z hdplayera to dostane jakies pieniadze? Cxy placicie tylko za aktywacje?

(13-03-2014 19:02)eforsa napisał(a):  Witamy,

Miło Nam poinformować, że udostępnilismy w Państwa panelu nowy PP zamiast HDplayer.pl
Zachowujemy wszystkie poprzednie stawki w obecnym PP. Jeżeli stawka nie została zaktualizowana w Państwa panelu prosimy o kontakt na [email protected] podając Państwa login/e-mail w eforsa.pl

Udostępniony dziś PP może przynieść Państwu wiele korzyści. Nowa grafika, nowa domena, brak negatywnych opinii w sieci. To idealny moment aby zmonetyzować Państwa ruch i zarobić prawdziwe pieniądze. Zachęcamy wszystkich do aktualizacji Państwa linków i przejście do HDvod.pl
Gwarantujemy dużą skuteczność.

Co więcej w przyszłym tygodniu wprowadzimy dalsze udogodnienia tj. aktualizacja Iframe JS, nowe materiały reklamowe, wprowadzenie dodatkowych opcji tj. możliwość przekazania długości trwania filmu w parametrze URL, możliwość włączenia/wyłączenia zajawki oraz inne.
W przyszłym tygodniu wdrożymy również nowy PP dedykowany pod Stream.

Pozdrawiamy serdecznie,
Loupe Adnew Sp. z o.o. SK
Eforsa.pl
[email protected]



RE: HDvod.pl - Nowy PP - siemasz - 13-03-2014 20:15

Mnie też przekierowanie z hdplayera na nowy serwis by urządzało Smile


RE: HDvod.pl - Nowy PP - hunterpl444 - 14-03-2014 10:12

A ja mam pytanie co z wypłatami Big Grin wisi i wisi .


RE: HDvod.pl - Nowy PP - xjointmanx - 14-03-2014 12:03

No pięknie teraz to wygląda Big Grin