Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org (/Temat-rozekrr-Oficjalny-Mentor-HighCash-org-87348)

Strony: 1 2 3


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - invellios - 18-03-2014 18:04

Napisałem maila,czekam na odpowiedźWink


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 18-03-2014 18:28

Jutro otrzymasz odpowiedź Wink


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 28-03-2014 09:35

Małe ale ważne info odnośnie współpracy.

Kilka osób jest zdziwiona że czas odpowiedzi trwa 24 h czasami się wydłuża z przyczyn logicznych:

- przeszło do mnie wielu nowych poleconych i odpisać każdemu, wymaga większego czasu

- nikt nie spędza przed PC 24 h, jest też życie osobiste

- czas się wydłuża również z przyczyny że część osób nie czyta w ogóle warunków współpracy (blog + domena)

### Dlatego jeżeli masz zamiar narzekać na czas odpowiedzi, to z góry możesz szukać innej osoby do pomocy.

Wolę aby zostało 10 osób solidnych do pracy, niż 30 a połowa liczy tylko na to iż ja wykonam coś za nich.

Nie piszę tego do wszystkich osób, a to tzw. "płaczek". Trzeba także zrozumieć 2 stronę (czyli mnie) że taka pomoc równa się z długim czasie odpowiadania, oraz także męczy. Kto nie wie, niech sprawdzi na własnej skórze Smile

Także, nie ma co narzekać a działać. Tyle chciałem przekazać. A teraz do pracy Smile


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 20-04-2014 07:54

Witajcie, jako że mamy czas Świąteczny na wszystkie meile odpowiadam od wtorku.

Jeżeli ktoś nie lubi spędzać czasu w rodzinnym gronie, może go wykorzystać na wstawianie nowych nisz Wink

Wesołych Świąt oraz mokrego Dyngusa earnerzy Smile


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - RexRX - 27-04-2014 19:56

Rozekrr wysłałem do ciebie 4 dni temu maila dotyczącego domeny i nie otrzymałem odpowiedzi, chciałbym wiedzieć czy ją uzyskam, oczywiście rozumiem że masz też życie prywatne ale po prostu chciałem się dowiedzieć

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - mateusz4699 - 27-04-2014 21:34

(27-04-2014 19:56)RexRX napisał(a):  Rozekrr wysłałem do ciebie 4 dni temu maila dotyczącego domeny i nie otrzymałem odpowiedzi, chciałbym wiedzieć czy ją uzyskam, oczywiście rozumiem że masz też życie prywatne ale po prostu chciałem się dowiedzieć

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka
Były problemy z atakami na HC i rozekrr nie miał dostępu do poczty najprawdopodobniej jutro otrzymasz odp


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - RexRX - 28-04-2014 05:51

Chyba że tak.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 28-04-2014 07:54

Dokładnie tak jak napisał Mateusz, już wszystkie odpowiedzi wyszły Wink


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - RexRX - 09-05-2014 14:29

Rozekrr sorry że pytam ale czy są jakieś problemy znowu z odpowiedziami na maile, wiem że nie siedzisz przy kompie 24/7 ale pisałem we wtorek, dziś piątek więc, oczywiście nie nalegam bo wiem że nie lubisz osób niecierpliwych więc czekam na odp jak znajdziesz wolną chwilę


Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 10-05-2014 10:37

Witaj, odpiszę na meile jutro (niedziela). Ograniczyłem meile i przeniosłem wszystkie rozmowy w inne miejsce, co znacznie ułatwi wkrótce czas i będzie to wszystko bardziej płynne.

Sorry za tak długi czas oczekiwania. Jutro do wszystkich odpiszę i poczynimy dalsze kroki.