Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org (/Temat-rozekrr-Oficjalny-Mentor-HighCash-org-87348)

Strony: 1 2 3


rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 13-03-2014 09:38

[Obrazek: rozekrr-info.png]



RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - HighCash.org - 13-03-2014 15:19

Witamy w ekipie rozekrr!

Ze swojej strony możemy dodać, że poleceni rozekrra w całej jego karierze mentora zarobili ponad 50 000$, co w rok czasu wydaje się naprawdę ogromną sumą :-) Polecamy jego pomoc z całego serca a tętniące życiem jego forum dla poleconych będzie idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy mają dosyć czytania tutoriali, które nie posiadają żadnej treści merytorycznej ;-)


Odp: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - Slight - 13-03-2014 15:27

Jakoś wątpię, że taką kwotę.. Nawet nie wiem, czy on tyle zarobił..

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - HighCash.org - 13-03-2014 15:31

Slight - Czytaj ze zrozumieniem: poleceni rozekrra zarobili 50 000$ z czego na samym HC 27 000$ co oznacza, że przy 10% za poleconego on zarobił 2700$ ze swoich poleconych na HC. Jeśli masz konto na HC to wystarczy wejść w TOP Z POLECONYCH i samemu sprawdzić...No ale cóż, lepiej pewnie "wątpić" od tak ;-)


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 13-03-2014 16:00

Jednak wiedziałem że części osób czytanie ze zrozumieniem będzie sprawiało problem ;P
Slight, nie znasz mnie, nie znam Ciebie także nie oceniajmy się. Wiele osób z tego forum mnie zna, ponieważ tu udzielam się najbardziej i wie jakie mam zarobki.

Oprócz poleconych zarabiam sam, co jest rzeczą oczywistą i zarobki te są wyższe od poleconych (czyt. ponad 5 tys. $ z poleconych).


Odp: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - Slight - 13-03-2014 17:16

To chyba masz słabą pamięć, bo byłem Twoim poleconym na AC i SB, no ale z tym HC w wolnym czasie sobie przejżę.

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 13-03-2014 17:23

Skojarzyłem to dopiero po nicku z Twojego avatara. Co do tego "poleconego" to chyba za dużo można by powiedzieć... Wymieniliśmy raptownie 12 wiadomości z czego Twoja ostatnia z dnia 03.07.2013, potem zero progressu, zero pytań prywatnych na forum jak i na emailu. To nie ja pracuję za poleconych, a Wy sami, ja tylko Was uczę/podszkalam

Co do HC i info, jasne przejrzyj sobie i wywnioskuj, bądź nawet po zarobkach poleconych, niektórzy się chwalą, inni postępują podobnie jak ja, nie wychylają się niepotrzebnie Wink

P.S. Wyczułem taką zazdrość czy coś z Twojej 1 wiadomości, tak aby tylko przypiec komuś, nie znając szczegółów. Gdybyś dalej był aktywny info miałbyś z pierwszej ręki, temat offtopowy uważam za zamknięty Wink


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - damcio1010 - 13-03-2014 21:12

Ty chyba także pomagasz przy PPD mam rację? czy pomyliłem osoby ?Smile


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 14-03-2014 10:30

@up, pomyliłeś osoby, pomagam tylko i wyłącznie w PPA Wink


RE: rozekrr - Oficjalny Mentor HighCash.org - rozekrr - 15-03-2014 15:02

Z racji iż wczoraj wyjechałem, oraz że jest weekend na wszystkie meile odpowiadam od jutra rano. W tygodniu jak zawsze, odpowiedź w kilka minut, jak jestem online Wink