Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund (/Temat-Ryzykowna-metoda-na-opcjach-60-sekund-87332)

Strony: 1 2


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Agata2013 - 05-05-2014 22:33

W odpowiedzi na pytania z wiadomości prywatnych:

1. Tak, są to transakcje na koncie real. Na forum, dla którego nagrałam filmy, przedstawiałam dowody wypłaty z 4 miesięcy.

2. Najprawdopodobniej nie będę nagrywać kolejnych transakcji, ponieważ umawiałam się z inicjatorami pomysłu nagrań, że będą one przeznaczone dla konkretnego forum, a jak widać - rozprzestrzeniają się po innych forach.

3. Tak, doświadczyłam blokowania konta u brokera.

4. Nie robię większej liczby transakcji z kilku powodów i wbrew opiniom niektórych forumowiczów - nie muszę inwestować codziennie. Wystarcza mi to, co mam i wcale nie muszę zarabiać milionów. Poza tym liczba platform póki co ma skończoną liczbę, więc przenosić się z platformy na platformę po blokadach konta, nie można w nieskończoność.

5. Inwestuję TYLKO gdy jestem na 99,9% pewna, że to odpowiedni moment. 8 transakcji i do widzenia, choć jak widać - zdarzają się odstępstwa od reguły.

6. Tak, mam bannery na blogu bo mam do tego prawo jak każdy, kto ma stronę internetową Wink

7. Czy stosuję jakieś narzędzia? Każdy, kto zarabia na opcjach, ma swoje metody i sekrety, którymi się nie dzieli. Na tym forum zauważyłam wielu specjalistów, którzy siedzą jak mysz pod miotłą gdy chodzi o konkrety Tongue


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - dawidjuras - 07-05-2014 11:40

tak oczywiście ja sobie zdaje sprawę ze to wszystko nie jest takie proste


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Inwestor25 - 07-05-2014 15:31

Tam, gdzie w grę wchodzą duże pieniądze, zawsze jest ryzyko


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - MaLiN - 07-05-2014 19:58

A co myślicie o opcjach 30 sekundowych?


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Mateush - 11-05-2014 20:28

Niedługo opcje 10 sekundowe się pojawią Big Grin


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - dawidjuras - 11-05-2014 23:27

Poczytalem wpisy na http://www.inwestorexbino.pl i to trzyma sie kupy. Dziekuje Agato, ze podzielilas sie tymi wynikami i wskazowkami.