Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund (/Temat-Ryzykowna-metoda-na-opcjach-60-sekund-87332)

Strony: 1 2


Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Mateush - 12-03-2014 21:27

Zarejestrowałem się dzisiaj na forum o opcjach binarnych, a tam dziennik inwestorski niejakiej Agaty, której bloga chyba już widzieliście - http://www.inwestorexbino.pl

Pojawiła się tam ciekawostka w postaci filmu:




Na filmie widać inwestycje w opcje 60s, ostra gra wysokimi stawkami, zysk 2700€

A tu: http://www.inwestorexbino.pl/2700e-zarobione-na-opcjach-60-sekund/
jest kilka słów odnośnie metody.

Dla mnie wydaje się to być bardzo ryzykowne, ja bym się nie odważył na aż takie kwoty. Jednak jakby nie było to są transakcje po 500€ - jedna transakcja na poziomie miesięcznej wypłaty.

Co o tym myślicie?


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Inwestor25 - 12-03-2014 21:35

To może ja się wypowiem jako autor pomysłu nagrania filmu z takiej serii inwestycyjnej.

Zaproponowałem Agacie by przy swoich inwestycjach nagrała to by można było rzucić okiem jak przebiega w praktyce taka seria.

Robi to wrażenie, ale zastanawiam się na ile to jest fart a na ile to jest podpieranie się konkretnymi przesłankami.

Wiem na pewno, że ja bym takich kwot nie ryzykował. Jedna czy dwie transakcje - ok, ale seria 7 strzałów po 500€ to dla mnie na ten moment niewyobrażalne.


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - MaLiN - 12-03-2014 21:56

Opcje 60s są jedną z najtrudniejszych form inwestowania w opcje. Nie warto patrzeć na tak wysokie zyski, lepiej to zostawić doświadczonym inwestorom.


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Inwestor25 - 12-03-2014 22:00

Zgadzam się z Tobą, że opcje 60s lepiej zostawić osobom doświadczonym, ale chciałem zobaczyć jak to wygląda u kogoś, kto przedstawił już wcześniej podobne wyniki.
Kwoty są zdecydowanie za wysokie jak dla osób początkujących.


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Mateush - 12-03-2014 22:09

Do samej metody czyli otwierania kilku transakcji serią jak z karabinu maszynowego, jedna po drugiej w minimalnych odstępach czasu, nic nie mam bo to działa w obie strony - można mieć super serię ale można zaliczyć też serię samych wtopień.

Mam bardziej na myśli stawianie tak dużych kwot.


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Agata2013 - 12-03-2014 22:55

Zgadza się, jest to bardzo ryzykowne. Stosując taką metodę ryzykuję bardzo dużo, ale bez podejmowania dużego ryzyka nie da się osiągnąć bardzo dobrych rezultatów w krótkim czasie. Na tego typu zagrania pozwalam sobie zaledwie od 4 miesięcy, czyli 4-krotnie stosowałam metodę przedstawioną na filmie, z tym że max 8 transakcji, na filmie przedstawiono sytuację wyjątkową. NIE POLECAM opcji 60s dla osób początkujących i NIE POLECAM stosowania tak wysokich stawek. Na takie zagrania budowałam kapitał przez kilka miesięcy obracania pieniędzmi na opcjach długoterminowych. Metoda była testowana na najmniejszych kwotach jeszcze za czasów minimalnej stawki 5€, są to setki transakcji. Zdaję sobie sprawę że nie da się za każdym razem osiągać takich efektów, dlatego moim zabezpieczeniem jest postanowienie, że jeśli 3 transakcje są nieudane to rezygnuję.

Na tym forum zarejestrowałam się tylko w celu odpowiedzi na poprzednie odwołania do mojego bloga. Wypowiadam się bardziej aktywnie na forumbinarne.pl więc jeśli ktoś jest bardziej zainteresowany to zachęcam do przeczytania dziennika na forum. Nie jestem w stanie czasowo wypowiadać się w kilku miejscach jednocześnie


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Mateush - 07-04-2014 16:20

Agata, dziękuję za Twoją wypowiedź i za dość długą rozmowę na gg.

Myślę, że warto przyjrzeć się filmikowi, bo można zauważyć zasadę działania, potem przetestować to na koncie demo i można z tego coś dla siebie uszczknąć.


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - toptrader2013 - 01-05-2014 19:28

Działania Agaty są imponujące, choć bardzo ryzykowne. Inwestowanie tak wysokich stawek to spore ryzyko, ale dzięki temu duży zysk i możliwość realizacji kilku transakcji w miesiącu. W tym przypadku spokojnie można powiedzieć, że da się na opcjach wyżyć, ale żeby dojść do takiego poziomu to trzeba albo zimnej głowy albo sporo czasu i wiedzy.


Pojawił się następny filmik nagrany przez Agatę



-znów bardzo ryzykownie, z dużymi stawkami i znów sukces oparty na nieznacznych wahaniach wykresu.


Wygląda to na bardzo łatwe, ale to tylko pozory. Bardzo ciężko moim zdaniem osiągnąć taki poziom w krótkim czasie.


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - dawidjuras - 05-05-2014 18:35

Szacuneczek, też bym chciał kiedyś osiągnąć taki poziom, ale zdaję sobie sprawę że to miesiące jak nie lata.


RE: Ryzykowna metoda na opcjach 60 sekund - Inwestor25 - 05-05-2014 22:05

dawidjuras, mam nadzieję że zauważyłeś przestrogi Agaty - takich wyników nie osiąga się od razu i na pewno na początek nie należy obracać tak wysokimi stawkami