Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? (/Temat-Dlaczego-slabe-filmy-sa-na-1-pozycji-w-YT-87305)



Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - tomkat - 12-03-2014 16:05

Ostatnio zauważyłem,że niektóre filmy z małą ilością views, like, itd....bez linków , znajdują się na 1 pozycjach w YouTube, może ktoś ma jakieś wytłumaczenie na ten temat ?


RE: Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - Qwik - 12-03-2014 16:09

Istnieje wiele czynników które decydują o tym na jakiej pozycji znajduje się film nie tylko wyświetlenia i łapki.Nie wszystkie czynniki są dostępne dla publiczności.


RE: Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - tomkat - 12-03-2014 16:15

zgadza się lecz wydaje mi się ostatnio , iż to zjawisko pojawiło się niedawno i "słabe" filmy pojawiają się wyżej od "lepszych"


RE: Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - Coristo - 12-03-2014 16:29

Sprawdz social signals.


RE: Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - GoodLecki - 12-03-2014 19:45

Teraz algorytmy google decydują za was które filmiki i komentarze są najodpowiedniejsze, i nie jest to science-fiction Big Grin


RE: Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - tomkat - 12-03-2014 19:57

mi się też wydaje, że to wina nowego algorytm


RE: Dlaczego słabe filmy są na 1 pozycji w YT ? - GoodLecki - 12-03-2014 19:59

Jednak algorytmy to nie ludzie i mają sztywne granice, teraz będzie jeszcze ciekawiej Big Grin