Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cześć, proszę o pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cześć, proszę o pomoc. (/Temat-Czesc-prosze-o-pomoc-87298)



Cześć, proszę o pomoc. - Pycho - 12-03-2014 14:01

Cześć, mam 15lat, nazywam się Dominik. Krótka historia: Moja rodzina ma lekkie problemy finansowe, rodzice chcą dla mnie jak najlepiej, a nie mogę się im odwdzięczyć chciałbym pomoc im sprostać te problemy, lecz jak wiadomo 15lat, to nie taki wiek w którym mógłbym iść do pracy, wiem, że są takie pracę jak: roznoszenie gazet itp, lecz z tego są groszowe sprawy. Dlatego też bez powodu na tym forum się nie znalazłem. Chciałbym zacząć zarabiać cokolwiek przez internet, bardzo mi na tym zależy, jestem w stanie poświęcić sporo czasu, lecz nie mam po prostu pomysłu czytam tematy zamieszczone na tym forum, lecz nic konkretnego jeszcze nie wywnioskowałem. Bardzo, prosił bym o pomoc w zaczęciu, poleceniu czegoś, w jakiejkolwiek sprawie.

Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo proszę o pomoc.
Dominik.


RE: Cześć, proszę o pomoc. - surfer0700 - 12-03-2014 14:03

Całe forum dotyczy zarabiania przez internet, zacznij czytać.


RE: Cześć, proszę o pomoc. - Admin - 12-03-2014 14:17

To zamiast opisywać historię życia usiądź zacznij czytać, szukać i uczyć się zarabiać, cała wiedza dostępna jest na forum, wystarczy trochę chęci.

Dodatkowo: http://zarabiam.pl/jestem-nowy-i-chce-zarabiac-przez-internet/


Cześć, proszę o pomoc. - Admin - 12-03-2014 14:17

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.