Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie teraz warto dołączyć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Inne Serwisy PPA (/Forum-Inne-Serwisy-PPA-362)
+--- Wątek: Gdzie teraz warto dołączyć? (/Temat-Gdzie-teraz-warto-dolaczyc-87274)



Gdzie teraz warto dołączyć? - klaq - 11-03-2014 22:15

Witajcie, w 2011 zarabiałem na PPA w czasach świetności takich serwisów jak Firecash, Cashfile, Sharecash niestety dzisiaj widzę jak wiele się zmieniło w kwestii konkurencji. Wiele osób też uciekło od pośredników i zarabiają bezpośrednio w sieciach... no, ale gdzie teraz najlepiej? Nie potrzebuje pomocy w zarabianiu, ale szukam dobrego serwisu gdzie jest duża paleta ofert oraz pomocne narzędzia typu widget, ale mirrorami też nie pogardzę o ile nie wyglądają jak internet w 1999r.


RE: Gdzie teraz warto dołączyć? - allah - 11-03-2014 22:18

astrocash.org


RE: Gdzie teraz warto dołączyć? - sewirus - 12-03-2014 07:17

Sharebay i bloglock Jerk2

OFFTOP
@up allahu możesz mi powiedzieć czy czeka mnie zbawienie? Lol


RE: Gdzie teraz warto dołączyć? - Kiljan - 14-03-2014 10:34

(11-03-2014 22:15)klaq napisał(a):  Witajcie, w 2011 zarabiałem na PPA w czasach świetności takich serwisów jak Firecash, Cashfile, Sharecash niestety dzisiaj widzę jak wiele się zmieniło w kwestii konkurencji. Wiele osób też uciekło od pośredników i zarabiają bezpośrednio w sieciach... no, ale gdzie teraz najlepiej? Nie potrzebuje pomocy w zarabianiu, ale szukam dobrego serwisu gdzie jest duża paleta ofert oraz pomocne narzędzia typu widget, ale mirrorami też nie pogardzę o ile nie wyglądają jak internet w 1999r.

No cóż ja zapraszam do FireCasha gdzie czasy świetności nie minęły Smile A jeśli nie potrzebujesz uploadu plików to zachęcam do wypróbowania FireCPA.com


RE: Gdzie teraz warto dołączyć? - Meeerq - 13-05-2014 10:26

Ja w tamtych czasach zarabiałem na CF i Gu teraz moim zdaniem najlepszy wybór to Elitemonetize.com


RE: Gdzie teraz warto dołączyć? - Thi4f - 13-05-2014 14:07

FireCash i AstroCash to chyba dwie najlepsze pozycję. Przynajmniej w moim subiektywnym odczuciu. Popróbuj, który ci bardziej podpasuje.


RE: Gdzie teraz warto dołączyć? - tomasz41451 - 12-02-2018 03:04

Firecash jest w porządku.


RE: Gdzie teraz warto dołączyć? - Hoolig4n - 13-02-2018 02:14

Również z Firecasha jestem zadowolony Smile W zasadzie wszystko co wychodzi od firemedia jest sukcesem. Cały czas cisnę na firesubie i firecashu Smile