Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych (/Temat-%E2%96%B6-AnyOption-%E2%97%80-Pierwszy-broker-na-rynku-Opcji-Binarnych-87245)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - MaLiN - 29-05-2015 02:46

Dziwiłem się kiedyś, dlaczego kilka wpisów polaków widziałem na ich fanpage'u. Teraz też sie dowiedziałem, że partnerzy mają problemy z kontaktem ich menadżerów. Dziwnie to wygląda.


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - xavi512 - 02-06-2015 09:04

Otrzymałem kasę. Ale trzeba się natrudzić i znać trochę angielski bo bez niego to trudno było by pisać z nimi i rozmawiać przez telefon.
Support 0 odpowiedzi, jedynie na live czat. Od siebie nie polecam współpracy na anyoption i bałbym się znów wpłacić do nich kasę.