Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych (/Temat-%E2%96%B6-AnyOption-%E2%97%80-Pierwszy-broker-na-rynku-Opcji-Binarnych-87245)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - mamrocik - 23-04-2015 12:03

Dlaczego jest taki ciężki kontakt z suportem ? Lub jego brak Lol


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - MaLiN - 23-04-2015 13:00

Rzeczywiście, livechat nie działa. Pisałem ponad miesiąc temu, to jeszcze było bezproblemowo.


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - mamrocik - 23-04-2015 14:44

Czyżby problem z płynnością finansową lub co gorsza upadek brokera ? Angry


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - przeCinek19 - 24-04-2015 07:45

No też zauważyłem. Na odpowiedź e-mail czekałem tydzień i teraz znów się zapowiada że odpiszą po tygodniu.


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - MaLiN - 24-04-2015 11:20

Na zagranicznych forach nic nie znalazłem o problemie z wypłatami, zresztą w Polsce i tak ma małe zainteresowanie. Jak coś znajdę, dam znać.


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - mamrocik - 24-04-2015 12:51

Trzeba złapać ich na live czacie , dziś mi się udało i wypłaciłem , teraz czekamy na przelewik Cool


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - MaLiN - 25-05-2015 11:50

@[mamrocik] - dostałeś już kasę od nich?


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - mamrocik - 25-05-2015 12:31

@[MLN] Tak,ale stracha miałem tydzień czy dwa się męczyłem , później jeszcze rozmowa w języku angielskim beka a jak nie wiedziałem to po polsku beka , i później przepraszali za utrudnienia Angry . Odradzam tego brokera ! Nie ważne czy mieli problemy z płynnością finansową czy inne , ale brak odzewu ze strony suportu jest karygodne, ODRADZAM 2


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - xavi512 - 28-05-2015 10:21

@[mamrocik]
Ile czekałeś na kasę i na co wypłacałeś?
Dzisiaj będzie 10dni jak zleciłem wypłatę na Skrilla. Potwierdzenie otrzymałem, ale nadal kasy nie mam.
Support tragedia. Live czat zamykają typy z którymi piszę lub nie odpisują jeśli pytam kiedy otrzymam kasę.


RE: ▶ AnyOption ◀ - Pierwszy broker na rynku Opcji Binarnych - mamrocik - 28-05-2015 15:47

Napisz takze na facebooku, zacznij spamowac gdzie sie da Big Grin. Np na ich fanpejdżu . Tylko delikatnie i grzecznie Wink , a gdy otrzymasz kase to mozesz wystawic im opinię Big Grin . ( ja na skrilu , tak jak obiecali po 3 dniach otrzymalem ) . Widocznie przepuscili kase i maja problemy finansowe skoro tak wszystko kuleje. @[xavi512] wiem że się zraziłeś ale nie pierwsza i nie ostatnia firma upada lub ma problemy Wink