Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki (/Temat-Dziennik-Vistera-czyli-powrot-do-czolowki-87198)



Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - Vister81 - 10-03-2014 19:03

Hej, siemanko, witajcie!

Od ponad roku zajmuję się PPA. Nie powiem, ale pierwsze miesiące były dla mnie niezwykle udane - ogromny kopniak od Google, świetne zaplecze w postaci mentorów i dziesiątki godzin władowane w tworzenie i promowanie strony.
Niestety wynik też utrzymał się do czasów wielkiej afery z Pingwinem. Wtedy też definitywnie się poddałem i zamiast liczyć zarobki w setkach, liczyłem w dziesiątkach dolarów. Skłamię gdy powiem, że nie byłem leniem.

Od przeszło 4 miesięcy w sieci stoi mój nowy blog. Świeży, z unikalną nazwą i dużym potencjałem. Władowałem w niego jedynie kilka backlinków, kilkanaście postów i kilka godzin na dopasowywanie kodu i zabezpieczeń.
Teraz przyszedł czas za wzięcie się do roboty - umiem pogodzić obowiązki związane z domem, szkołą i stroną, więc minimum godzina dziennie na tworzenie tego, co najlepsze, mam jak w banku.

No więc pytanie - po co ten dziennik? No z tego względu, iż jestem okropnym... leniem :] Wolny czas potrafię strawić na przeszukiwaniu czeluści internetów bez żadnego większego sensu. Mając więc presję wywołaną tymże dziennikiem będę mógł wreszcie przystąpić do systematycznej pracy, takiej jak kiedyś.

Na koniec dodam, że nie mam żadnego celu gotówkowego. Przynajmniej będę mógł wreszcie iść na umowę z FC, więc luzik z prawem mam już w kieszeni.

Aha! Byłbym zapomniał - co parę zarobionych dolarów będę publikował porady dla początkujących, które to ułatwią im zarobek w PPA :]

Wszystko będę umieszczał w postach niżej :]

Dzień Oświecenia, czyli ten pierwszy :

Zarobek : 0.00$
Unikalni Użytkownicy : Niedoprecyzowane. Masa robotów odwiedza mą stronę.


Co dziś zrobiłem/co dziś zrobię?
  • Przynajmniej jeden post na blogu
  • Uzyskanie przynajmniej 2 silnych Backlinków
  • Napisanie dwóch/trzech unikalnych tekstów do stron Trust Page
  • Przygotowanie zaplecza pod uzyskanie stron Page Rank



RE: Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - alizen - 10-03-2014 19:15

co są strony trust rank?


RE: Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - Vister81 - 10-03-2014 19:28

Strony zapewniający przyrost tejże wartości, tj. Trust Rank. Taki odpowiednik Page Rank z ciut innymi walorami.
Chociażby Wiki, nieposiadające atrybutu follow, są stronami podnoszącymi Trust Rank.


RE: Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - vankosiara - 10-03-2014 21:26

Nie bym Cię negował oraz atakował ale, który to już raz wracasz Xpokerface ?


RE: Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - KisuShite - 10-03-2014 21:36

Każdy w końcu wraca Jerk

Vister, doszukuję się pewnych analogi w naszych sytuacjach. Pozostaje mi życzyć Ci powodzenia Smile


RE: Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - Vister81 - 11-03-2014 15:57

(10-03-2014 21:26)vankosiara napisał(a):  Nie bym Cię negował oraz atakował ale, który to już raz wracasz Xpokerface ?

Wróciłem dawno temu - jak już pisałem, bloga prowadzę od ponad 3 miesięcy - wtedy też zacząłem się brać za robotę :] Teraz ten dziennik jest jedynie w celach motywacyjnych, wrócić dawno wróciłem.

@EDIT

Co dzisiaj zrobiłem :
  • Dwa nowe wpisy na blogu - mało oblegane frazy
  • Kilkanaście wpisów "wiki" oczekujących na rozpatrzenie
  • Dwa nowe graficzne backlinki
  • Nowa metoda uzyskiwania linków PR/TR +5 (sprawdzana)

Mam jeszcze zamiar pododawać bloga do paru katalogów :]

Pierwsza rada ode mnie :
Warto tworzyć zaplecze dla swych postów na stronach pokroju wordpress/blogspot. Jak dokładniej? Ano najprościej tak - dodajesz nowy post na blogu, więc tworzysz nową STRONĘ na blogspocie. Wpisujesz najlepiej podobny opis oraz co najważniejsze - ten sam tekst wyszukiwarki. W ten sposób tworzysz bardzo mocny link, który z czasem zaowocuje :]



Dziennik Vistera, czyli powrót do czołówki - Vasaki - 25-02-2018 10:01

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.