Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA (/Temat-Dziennik-pracy-etokox-walekpl123-PPA-87193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - etokox - 16-03-2014 10:20

Pozycjonuję, nie mam czasu i chęci na YT.


RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - walekpl123 - 16-03-2014 11:49

Dzień 6

Projekt LC
Liczba nisz: 31
Zarobki:$2.2
@alizen, wykrakałeś, trzeci raz zmieniałem linki. Lol Przerobiłem niszę na Whitehat i wrzuciłem z powrotem na HC. Do tego 3 nowe nisze i dokładne zbadanie rynku. Zamierzam porzucić ten projekt. Zobaczę jeszcze jak w najbliższych dniach to wypadnie, ale te nisze za szybko się wypalają. Musiałbym dużo inwestować w SEO, aby się utrzymać, albo mieć dobrego bota.

Eto przyssał się do tego, że bałem się wczoraj kompa włączać, żeby napisać post i chce teraz ode mnie 10zł.



RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - ELdollaro - 16-03-2014 14:09

(16-03-2014 10:20)etokox napisał(a):  Pozycjonuję, nie mam czasu i chęci na YT.

Pozycjonujesz za pomocą gsa czy może coś innego?


RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - etokox - 16-03-2014 15:33

247backlinks.info + ping


RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - ELdollaro - 16-03-2014 15:57

1000 backlinków za 1$? Ciekawy jestem jaka jakość jest tych backlinków....


RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - etokox - 16-03-2014 22:26

DZIEŃ 7

Today: 4.31$

-Dodałem 5 hacków

Mimo dnia wolnego, dodałem hacki, postaram się jutro skończyć tą stronę i zabrać się za inną Smile


pozdrawiam


RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - walekpl123 - 17-03-2014 23:03

Dzień 7

Projekt LC
Liczba nisz: 36
Zarobki:$4.15
Strona powiększyła się o kolejne 5 nisz. Trochę przeterminowane, ale przynajmniej google niech widzi, że dużo nowej treści wysokiej jakości jest na stronie.

Projekt SH
Liczba nisz: 0
Zarobki:$0
Nowy szablon na stronie, znalazłem jeden bardzo prosty, ładny i darmowy to wgrałem. Potrzebowałem też mieć wypasiony guzik "Download" więc posiedziałem trochę w Photoshopie, poduczyłem się Javascriptu i coś tam skleiłem. Jutro myślę o dodaniu pierwszego postu.

Projekt CS
Liczba nisz: 1
Zarobki:$1.12
Mistrzostwa rozegrane, to i nisza ożywa. Podmieniłem link na HC, bo szkoda żeby się marnowało

Dzień całkiem przyjemny. Muszę jeszcze popracować sporo nad co tutaj mam, ale liczę na gruby hajs gdy w końcu zrealizuję wszystkie swoje dobre pomysły.



RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - etokox - 18-03-2014 07:18

DZIEŃ 8

Today: 5.96$

-Wyszukałem nowy sposób zarobku, w który wchodzę.
-Rozmawiałem z Patrykiem z FC na ten temat
-Czytałem Forum
-Myślałem nad domeną
-Rozmawiałem z Igorem, który mi pomoże
-Szukałem szablonu.

Po dwu godzinnej pracy, zasnąłem przed komputerem w punkcie wyjścia, spuściłem głowę na minutę i Bummm tss. Temu dopiero teraz dodaję post.


pozdrawiam


RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - walekpl123 - 18-03-2014 22:02

Dzień 8

Projekt LC
Liczba nisz: 41
Zarobki:$3.59
Kolejne 5 nisz już na stronie. Ale w tym jedynie dwie które mogą coś zarobić, reszta dla poprawy pozycji w Google. W tym tempie stałe ponad 1000UU dziennie nie będzie jakimś dużym wyzwaniem.

Projekt LoL
Liczba nisz: 1
Zarobki:$0
Wszystko dopracowane. Dodane Analytics. Próbowałem trochę tym spamować ale kiepsko mi to wyszło, nie pora dziś na takie rzeczy. Spróbuję w godzinach popołudniowych może wyjdzie lepiej.

Kolejne ostatnie dwie godziny doby na trzeźwo poświęcone na zarabianiu na PPA. Pidżama stała się moim uniformem. Wyciągam wnioski, że prawdziwy hajs leży w projekcie SH i viralu. Mógłbym przerobić projekty LC i LoL na viral, ale zajęłoby to dużo czasu. LoL przerobię, ale co do LC bym się wstrzymał, co najwyżej jeśli się wypali to wtedy, zamiast ją porzucać przerobię ją.



RE: Dziennik pracy etokox & walekpl123 - PPA - etokox - 18-03-2014 23:42

DZIEŃ 9

Today: 31.14$

-Dodałem 5 hacków na stronę

Gryby nie Francja, to PPA by tak nie ciszyłoBig Grin 23$ do portfelaSmile Dwie godzinki popracowałem, dodając hacki musiałem dorzucić kilka czynników do ich, i minęło 2h.
Ostatnio znów w CS:GO zacząłem maniaczyć, i nie chce mi się pracować. Big GrinD


pozdrawiam