Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
czy yt coś daje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: czy yt coś daje? (/Temat-czy-yt-cos-daje-87185)

Strony: 1 2


czy yt coś daje? - Kevintbg - 10-03-2014 16:25

Witam
Zaczynam dopiero przygodę z PPA na nowo. Moje pytanie brzmi czy filmiki YT coś dają wejść? Czy główną rolę tutaj grają wejścia z wyszukiwarki (pozycjonowanie). Macie jakieś doświadczenia?


RE: czy yt coś daje? - Qwik - 10-03-2014 16:27

Linki z youtube są nofollow wiec ich znaczenie jest mniejsze niż dofollow ale także youtube jest domeną z wysokim współczynnikiem trust rank wiec coś tam daje.


RE: czy yt coś daje? - Ostatni Samuraj - 10-03-2014 16:28

jakbyś poświęcił chociaż 20min na mały research na tym forum, to nie zadawałbyś takich pytań Smile


RE: czy yt coś daje? - Kevintbg - 10-03-2014 16:31

chodzi mi o to czy ludzie wchodzą z YouTube czy głównie to służy żeby pozycjonować stronkę Wink?


RE: czy yt coś daje? - Kevintbg - 10-03-2014 19:03

Da się coś zarobić na hackach bez filmów YT z dobrym efektem?


RE: czy yt coś daje? - Varnity - 10-03-2014 19:03

Wypozycjonować swoją stronę z Hackami na przykład, poprzez YouTube coś nie bardzo mi się widzi ponieważ dość szybko usuwają filmy. Z pewnością tak, jeżeli wypozycjonujesz swoją stronę z daną niszą w wyszukiwarce Google.


RE: czy yt coś daje? - Kevintbg - 10-03-2014 19:09

A okej a dodając do polskich płatnych katalogów SEO moją stronkę będzie ona rosła na pozycji nie tylko w naszym kraju lecz także za granicą np. Anglia?


RE: czy yt coś daje? - bodek7654 - 10-03-2014 20:00

jak polskie katalogi to i polskie opisy jak polskie opisy to jak to pojdzie przez anglie , logiczne , co do YT w google analytics ruch z YT pokazuje mi jako ruch z Social wiec zapewne dla strony jest to jakis + ale YT mi juz niedaje zarobic wiec obecnie SEO po 3-4 tygodniach na poczatek da ci efekty [małe ale cos ruszy ], pozniej powinienes mniej popularne slowa kluczowe wybijac w ciagu 5-7 dni od promocji na wysokie pozycje [ mam na mysli 1-2 strona ] tutaj liczy sie mądre działanie , jak za szybko to zrobisz to polecisz szybciej niz zaczoles w google

jezeli jescze nigdy tego nie robiles to zanim zaczniesz z google to poczytaj duzo poradnikow o pozycjonowaniu najlepiej jakis kurs , pozniej musisz poczytac jak pisac poprawnie posty linkowac itd , ogolnie zebys dobrze wystartowal


RE: czy yt coś daje? - SureQ - 10-03-2014 20:09

YT daje niezłe $$$ Big Grin


RE: czy yt coś daje? - Kevintbg - 10-03-2014 20:09

Czyli bez YT da się coś zdziałać, co ? Dużo osób wchodzi z YT na bloga?