Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) (/Temat-Bot-Odpowie-pl-Spambot-Specjalnie-dla-zarabiam-com-87034)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - CHWDP - 08-03-2014 14:13

(08-03-2014 14:07)Lukines napisał(a):  Panowie , Przepraszam ba mały błąd tutaj link do downloadu :
https://mega.co.nz/#!hcpEHLDD!-dEFspIvtgzhV0K57KC70xZmfzV_xjUfuj0kPmmgynY

Po prostu po reinstalacji windy brakowało mi nunit framworka. A jak zmieniałem troche program dla was to zapomniałem .

Nadal jest ten błąd.


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - Lukines - 08-03-2014 14:21

U mnie nie ma. WPisz w Licencji "Zarabiam.com" i sprawdz licencje .


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - CHWDP - 08-03-2014 14:28

U mnie nadal jest ;P

[Obrazek: bladBVP9m.jpg]


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - Lukines - 08-03-2014 15:22

słuchajta Zainstalujcie NunitFramework
jeżeli nie to ja ja już sam nie wiem co .


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - crod - 08-03-2014 20:46

Mi działa Big Grin


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - marcin0409 - 08-03-2014 22:08

U mnie działa , tylko po jakimś czasie przestaje odpowiadać.....


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - fastrets - 09-03-2014 10:23

U mnie działa przez jakieś 3-6min potem wywala taki błąd jak na screenie niżej.

Wie ktoś co może byc nie tak?
System to Windows 7 unlimate 64bit SP1 + N.F 4.5

[Obrazek: Bez-nazwy-1.gif]


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - Lukines - 09-03-2014 11:38

A robisz dokładnie tak : " Przy kolejnych uruchomieniach po zapisaniu ustawień wystarczy klikać " Sprawdz Licencje" i "Wczytaj Ustawienia" "Login" "Start" i wszystko powinno chodzić."


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - fastrets - 09-03-2014 11:41

Tak robie i z początku jest wszystko ok przez jakieś 5 min program działa super , a potem z niewiadomych przyczyn wywala ten błąd.


RE: {Bot} Odpowie.pl - Spambot !!!!!!!!!!(Specjalnie dla zarabiam.com) - Lukines - 09-03-2014 11:43

Kurcze to ja nie wiem. Ogólnie robie nowego bota do Odpowie.pl Tylko działa full na zapytaniach. Bo ten to jest dość stary projekt , jeden z moich pierwszych.