Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE (/Temat-Poradnik-bukmacherski-Dochodowy-i-skuteczny-system-LIVE-87016)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - majlo - 08-03-2014 21:05

Jaka jest szansa grając stawkami 10% wkładu na przegranie wszystkiego? Na betclicu można obstawiac?


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 08-03-2014 21:23

czasem dziwne pytania zadajecie... nie jestem wróżką, nie wiem, jaka jest szansa. na podstawie mojej gry mogę powiedzieć jedynie, że najwięcej ile mi nie weszło pod rząd to dwa typy, ale nie wykluczam, że kiedyś może przyjść tzw. czarna seria


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Ratchet - 08-03-2014 23:32

Mam kilka pytań jeśli pozwolisz Smile

1. Wysokość kursów, które obstawiasz tym systemem dają teoretycznie ok. 50% szans na wygraną, bo przeciwne kursy są podobne, ale mimo to masz skuteczność na poziomie 80%, dlatego chciałem się zapytać, czy według Ciebie ta metoda polega na wykorzystywaniu pewnego rodzaju błędu, tudzież niedopatrzenia ze strony bukmacherów?

2. Jako, że sprzedajesz systemie do grania LIVE, to chcę się także dowiedzieć ile mamy czasu na reakcję w obstawianiu? Generalnie chodzi mi o to, czy jeśli pojawi się odpowiedni moment do obstawiania, to musimy się bardzo spieszyć, żeby okazja nam nie uciekła, czy powinniśmy zdążyć bez problemu?

3. Czy różne osoby grające tym sposobem i analizujące te same mecze, będą uzyskiwać identyczne wyniki?


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - mecyj - 09-03-2014 11:00

biorę ,poszedł PW


Odp: RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 09-03-2014 12:21

(08-03-2014 23:32)Ratchet napisał(a):  Mam kilka pytań jeśli pozwolisz Smile

1. Wysokość kursów, które obstawiasz tym systemem dają teoretycznie ok. 50% szans na wygraną, bo przeciwne kursy są podobne, ale mimo to masz skuteczność na poziomie 80%, dlatego chciałem się zapytać, czy według Ciebie ta metoda polega na wykorzystywaniu pewnego rodzaju błędu, tudzież niedopatrzenia ze strony bukmacherów?

2. Jako, że sprzedajesz systemie do grania LIVE, to chcę się także dowiedzieć ile mamy czasu na reakcję w obstawianiu? Generalnie chodzi mi o to, czy jeśli pojawi się odpowiedni moment do obstawiania, to musimy się bardzo spieszyć, żeby okazja nam nie uciekła, czy powinniśmy zdążyć bez problemu?

3. Czy różne osoby grające tym sposobem i analizujące te same mecze, będą uzyskiwać identyczne wyniki?

W końcu ktoś konkretny Smile
1. Mozna tak powiedziec. Wykorzystujemy pewne założenia, które dają przewagę nad bukiem, choć matematycznie szanse nadal wynoszą 50%.
2. Kilka minut, czasem minuta, ciężko powiedziec. Generalnie wymaga jednak zaangazowania w ten sposób, ze trzeba sledzic mecze, a jak juz pojawi sie okazja, to mamy te minuty na obstawienie.
3. Jeśli wszyscy będą stosować sie do założeń systemu, to nawet bez komunikacji powinni osiągać te same wyniki


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Melex - 09-03-2014 12:45

Under/Over w meczu/kwarcie.

Śledzenie undera/overa przed meczem, wejście w mecz na live - gdy 1 połowa/kwarta będzie "zamulająca" to dajemy over (jak wiemy po takiej kwarcie over meczu na live spada, a później i tak wynik wychodzi +-10 pkt tego undera/overa meczu ustawionego przez buka)? i na odwrót?


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - daniel42na - 09-03-2014 13:10

(09-03-2014 12:45)Melex napisał(a):  Under/Over w meczu/kwarcie.

Śledzenie undera/overa przed meczem, wejście w mecz na live - gdy 1 połowa/kwarta będzie "zamulająca" to dajemy over (jak wiemy po takiej kwarcie over meczu na live spada, a później i tak wynik wychodzi +-10 pkt tego undera/overa meczu ustawionego przez buka)? i na odwrót?
Naprawde liczysz na to że opisze Ci tu zawartość swojego płatnego poradnika?


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Melex - 09-03-2014 13:52

Nie liczę na to.. opisałem tylko sposób, który może być tutaj sprzedawany


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - Hut - 09-03-2014 14:12

no nie. przejrzales mnie :c
apeluje jeszcze raz o nie zasmiecanie tematy tego typu pierdolami. nie. to nie to, a swoje domysły zostawcie dla siebie, pozdrawiam.


RE: Poradnik bukmacherski - Dochodowy i skuteczny system LIVE - chladek317 - 09-03-2014 16:30

Ciezki system, ale pewnie na dluzsza mete skuteczny.
Czemu ciezki? Siedze od 11 do teraz, analizujac mecze i jeszcze nie nadazyla sie okazja do obstawienia.