Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zawieszenie strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Zawieszenie strony (/Temat-Zawieszenie-strony-86996)



Zawieszenie strony - mordimer12 - 07-03-2014 20:12

Cześć, jeśli zawiesili mi stronę na hostingu hostinger.pl, pakiet to ten darmowy, a domena .pl. Czy istnieje szansa, że odwieszą mi tą stronę? Z góry zaznaczam, że strona zawiera opisy filmów oraz przekierowywania na hdplayer.pl.

Pozdrawiam


Odp: Zawieszenie strony - szy1sw - 07-03-2014 20:14

Niskie zmienilbym hosting na jakis angielski. Domene miales u nich wykupiona czy gdzie indzien?

Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Zawieszenie strony - mordimer12 - 07-03-2014 20:25

Domena była z nazwa.pl


RE: Zawieszenie strony - szy1sw - 07-03-2014 22:06

To zmieniaj hosting na jakiś angielski lub inny zagraniczny i tam stawiaj i podepnij domene Tongue


RE: Zawieszenie strony - Kede - 07-03-2014 23:55

Akurat w hostingerze monitorują strony wiec jak strona wpadnie w filtr to blokada. Napisz do nich ticket. żależy czy to był jakis spam site czy dobrze wyglądająca strona. A przynajmniej powinni odblokować. Też prowadzę serwis hostingowy i takie strony odblokowuje po zgłoszeniu, więc to zależy od supportu czy się dogadasz czy nie.


RE: Zawieszenie strony - mordimer12 - 10-03-2014 14:16

"Witaj,
Państwa konto zostało zawieszone, ponieważ baza danych u991053326_baza posiada tysiące tabel MySQL, co nie jest normalne dla zwykłych stron i przeciąża serwer MySQL.

Mam nadzieję, że rozwialiśmy wszystkie Państwa wątpliwości, jednak w razie potrzeby proszę śmiało odpowiedzieć na to zgłoszenie.

Dziękujemy za korzystanie z naszych usług,
Inga B.

Zespół Działu Pomocy
http://www.hostinger.pl"

Kiepsko, znacie może jakiś hosting który dałby rade? Bo nie znam się zbytnio na tym.


RE: Zawieszenie strony - linoskoczek - 10-03-2014 18:43

To co Ty zrobiłeś z tą bazą danych? Ogarnij stronę, a hostinger wystarczy. Sprawdź, czy strona nie jest zainfekowana.


RE: Zawieszenie strony - mordimer12 - 10-03-2014 19:41

@linoskoczek

Strona zrobiona w joomli, theme zainstalowany przez tak zwany quickstart i to wszystko :\


RE: Zawieszenie strony - mordimer12 - 16-03-2014 11:37

Tak więc, strona została reaktywowana, lecz muszę ją zoptymalizować, a nie wiem jaki błąd tkwi w niej!

Wiadomość e-mail:

"Witaj,

Przepraszam za opóźnienie w udzieleniu odpowiedzi.
Przywróciliśmy Państwa stronę do działania, bardzo jednak proszę o zoptymalizowanie Państwa strony/skryptu. Jeśli obciążenie się utrzyma i strona nadal będzie przekraczała limity, niestety nie będziemy mogli ponownie przywrócić jej do działania.

Dziękujemy za zapytanie i życzymy powodzenia"

Czy ktoś by pomógł mi ją zoptymalizować? Strona w joomli


RE: Zawieszenie strony - linoskoczek - 16-03-2014 22:39

Skasuj wszystkie bazy danych i całą Joomle, a potem zainstaluj ją od początku z instalatora ze strony skryptu: http://www.joomla.org/download.html