Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać na bukach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: Jak zacząć zarabiać na bukach? (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-na-bukach-86978)

Strony: 1 2


Jak zacząć zarabiać na bukach? - karol9919 - 07-03-2014 15:58

Proszę o pomoc. Chciałbym zacząć zarabiać na bukach, ale poszukuję osoby która mi to wyjaśni. Jaki serwis, jak sie obstawia, i ogólnie jak to wszystko działa. Pozdrawiam Smile


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - szy1sw - 07-03-2014 16:10

Ale chcesz grać solo czy na czyiś typach? Najlepszy serwis bet365.com

Ps bukmaherka na dłuższą skalę to zysk może 10%rocznie z wysokim ryzykiem strat, chyba że naprawdę się na tym znasz


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - karol9919 - 07-03-2014 16:37

(07-03-2014 16:10)szy1sw napisał(a):  Ale chcesz grać solo czy na czyiś typach? Najlepszy serwis bet365.com

Ps bukmaherka na dłuższą skalę to zysk może 10%rocznie z wysokim ryzykiem strat, chyba że naprawdę się na tym znasz

Wytłumacz to 1 zdanie prosciej Smile


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - Hut - 07-03-2014 17:36

jeśli nie masz dużej wiedzy na temat jakieś dyscypliny sportowej ani specjalizacji, tylko chcesz grać typy z neta, to nawet nie zaczynaj, bo będziesz regularnie przegrywał niestety


Odp: Jak zacząć zarabiać na bukach? - szy1sw - 07-03-2014 19:17

Solo czyli sam typujesz wyniki meczow(musisz bardzo dobrze znac sie na sporcie)

Korzystanie z typerow czyli placisz komus a on mowi Ci co postawic

Wysyłane z mojego GT-S5360 (zlomka) za pomocą Tapatalk 2


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - mireck - 07-03-2014 22:44

(07-03-2014 17:36)Hut napisał(a):  jeśli nie masz dużej wiedzy na temat jakieś dyscypliny sportowej ani specjalizacji, tylko chcesz grać typy z neta, to nawet nie zaczynaj, bo będziesz regularnie przegrywał niestety

A niech zacznie, uczy się jakiejś dyscypliny, na początku jak dobrze będzie zarządzał kapitałem to dużo nie straci.
Moje rady:
Ustal stawkę na zakład ok 2-3% kapitału. Załóżmy masz 100 zł - graj za 2-4 zł, nie więcej. Na razie się uczysz, więc po co grać za 10-20 zł i szybko stracić??
Wybierz jakąś dyscyplinę, oglądaj mecze, skoki, biegi czy cokolwiek czym się interesujesz. Np ja, jak gram, to piłkę nożną, skoki narciarskie, bo sam lubię je oglądać, jak mam czas, to i analiza wtedy nie jest trudna,a bynajmniej nie aż tak jak przy sporcie którego nie rozumiesz lub nie lubisz.
Nie prawdą jest też że na czyichś typach będzie tylko tracił. Pochodź po różnych forach bukmacherskich, jest tam pełno typów ciekawych i mniej z kompletną analizą. I to za darmo. Naprawdę dużo ciekawych typów. Raz skorzystałem z jednego ciekawego typu kurs bodajże: 6.00 na 1x. I weszło bez problemu. na czystą 1 było 8.5. I byłem 50 zł na czysto Big Grin
Była fajna analiza, sam przemyślałem typ, stwierdziłem że to dobra okazja, a i 10 zł to nie tak dużo, i weszło ładnie Big Grin Poza tym jest kilka fajnych stronek z płatnymi typami, lecz tu i kapitał większy potrzebny. Oraz cierpliwość i konsekwencja w graniu typów.

Przede wszystkim - myśl, analizuj i się ucz. No i nie szalej ze stawkami Jerk2 Jakbyś miał jakieś pytania pisz PW lub pytaj w temacie.


A , ważne pamiętaj - nie ma czegoś takiego jak pewniak. Nawet Barcelona z Wisłą potrafi przegrać Lol


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - skoczekS1 - 07-03-2014 23:04

A ile masz lat? Wiesz, że trzeba być pełnoletnim?


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - Pawel1178 - 08-03-2014 12:14

w buku grać z kimś czyli kupować typy to trzeba dłuższego czasu Smile bo może być tak że na początku nic nie będzie wchodziło przez tydzień a potem będzie okej, a więc po miesiącu można oceniać czy się opłaca czy nie a nie np po 1 czy 2 dniach Big Grin


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - tollusiek - 08-03-2014 12:20

Pamiętaj również, że jeśli będziesz analizował przykładowo grę danej drużyny w piłce nożnej, to pomimo dużych starań, analiz, statystyk czasami może coś nie wejść. Dlatego musisz to brać również pod uwagę. Odradzam również puszczania tzw. taśm, czyli dużej liczby spotkań na kuponie. Owszem, zdarzają się takie, które wchodzą, ale szansa jest zdecydowanie mniejsza, niż jakbyś puścił 4-5 meczów. Jeżeli też nie masz zbyt dużego kapitału, to oczywistym jest, żebyś nie stawiał wszystkiego co masz. Po 2 złote lub 4 powinno jak najbardziej wystarczyć. A jeżeli zdecydujesz, że pieniędzy masz na tyle dużo, żeby postawić większą sumę, zrób to. Osobiście stawiam po 2 złote, raz udało się wygrać 50, postawiłem 30 i przegrałem. Wówczas zrozumiałem, że gdybym postawił nawet te głupie 5 to nie byłoby tragedii. Skończyło się na tym, że niestety poszło całe 50 złotych. A piłką nożną interesuję się bardzo.
Pozostaje tylko życzyć powodzenia i dużych wygranych. Pozdrawiam! Smile


RE: Jak zacząć zarabiać na bukach? - mireck - 08-03-2014 16:21

Co do tasiemców, to jaka frajda jak coś wejdzie i z 5 zl robi się 50 Big Grin a potem i tak się to przegrywa na kolejne tasiemce Big Grin