Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
O ile wam spadła konwersja na HDplayer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: O ile wam spadła konwersja na HDplayer (/Temat-O-ile-wam-spadla-konwersja-na-HDplayer-86952)

Strony: 1 2


O ile wam spadła konwersja na HDplayer - luxiorsan - 06-03-2014 22:23

JAK wiemy eforsa została zmuszona do wprowadzenia pewnych zmian w swoim programie partnerskim. Mianowicie dodania cen smsow pod numerem na jaki należy je wysłać. Proszę odpowiadać w temacie na pytanie z tytułu.


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - suchy0001 - 06-03-2014 22:31

Temat bez sensu.Wiadoma sprawa,że każdemu spadła.Czekamy na nową odsłonę.


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - siemasz - 06-03-2014 23:04

W ogóle ciekawa sprawa, dopiero po tym temacie się dowiedziałeś o tych zmianach, było jakieś oficjalne info?
Edit: ok, była na maila przed godziną, ja niższą konwersję mam już kilka dni ale dziś to tragedia, dlatego pomyślałem, że jest od dawna coś, o czym nie wiem...


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - themate0 - 07-03-2014 14:23

do 5% spadła :/


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - siemasz - 07-03-2014 14:33

Nie mam pomysłu czy przenosić się na elimit czy czekać na nowy program. Najlepiej jakby zrobili przekierowanie starych linków z hdplayera na nowy pp.


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - Hiuston - 07-03-2014 15:52

Na elimit ja nie widzę zmian a spadła masakrycznie konwersja... To coś musi być z serwerem. Strona wypozycjonowana na top10 dość spora ilość rejestracji (wcześniej dziennie miałem 1-3 aktywacje dziennie przy właśnie tych 3-5 rejestracjach. :/ )


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - mordimer12 - 07-03-2014 16:50

Ale lipa :/ zróbcie nowy PP z video i stawką 10 zł


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - rozekrr - 07-03-2014 18:28

(07-03-2014 16:50)mordimer12 napisał(a):  Ale lipa :/ zróbcie nowy PP z video i stawką 10 zł
Gdybyś czytał czasem email, albo temat główny w tym dziale, wiedziałbyś że takie działania wyjdą na dniach.


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - hunterpl444 - 07-03-2014 18:41

spadło mnie o około 70%


RE: O ile wam spadła konwersja na HDplayer - themate0 - 07-03-2014 21:32

(07-03-2014 14:33)siemasz napisał(a):  Nie mam pomysłu czy przenosić się na elimit czy czekać na nowy program. Najlepiej jakby zrobili przekierowanie starych linków z hdplayera na nowy pp.

aww własnie mi się wypozycjonował jeden link w google, z którego mam po kilka rejestracji co parę minut, a aktywacji zbytnio nie widać Sad

Przydało by się przekierowanie, bo do większości linków nie mam już dostępu. Oczywiście jak wprowadzą nowy PP.