Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl (/Temat-Takie-tam-porownanie-hotcash-pl-vs-instanter-pl-86950)



Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl - DeoRIP - 06-03-2014 21:08

Dziś znalazłem trochę wolnego czasu więc znów trochę porobiłem na serwerach z subskrypcjami i płatnymi sms'ami i oto efekty.
Porównałem 2 programy hotcash.pl oraz instanter.pl przy nakładzie 30 minut pracy i różnica jest diametralna. Co prawda były promowane 2 różne programy ale tym samym sposobem.

Statystyki z hotcash.pl

[Obrazek: Bez_tytu_u2.jpg]

Statystyki z instanter.pl

[Obrazek: Bez_tytu_u3.jpg]


I widać efekt końcowy. I mam nadzieje, że te informacje wam pomogą i w sumie trochę żałuję że chciałem mentorować na hotcash.pl gdyż na 13 moich poleconych zarobiła tylko jedna 30 zł ... a na instanter.pl moi poleceni zarobili by już dość przyzwoite pieniądze.

PS: Wszystko co napisałem jest tylko i wyłącznie moim zdaniem proszę się nim nie sugerować nie polecam ani nie odradzam żadnego serwisu to są tylko moje przemyślenia.


RE: Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl - Admin - 06-03-2014 21:11

taki mało uczciwy test Tongue musiałbyś go przeprowadzić długoterminowo na takich na takich samych warunkach Smile chociaż faktycznie różnica jest zdecydowana Smile
Oba systemy tak samo zliczają viewsy?


RE: Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl - Kede - 06-03-2014 21:37

Wiadomo, że nie ma porównania w sms premium a subskrypcjach. Na SMS premium to musi być typowy jeleń żeby wysłać w ciemno sms bez przeczytania ceny. W subskrypcjach wystarczy, że strona budzi zaufanie i ludzie podają swoje numery tel.


RE: Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl - Faffik - 09-03-2014 12:53

Który z programów na instanter.pl rozsyłasz? Który polecacie na gimbostronce 57k like? Jerk2


RE: Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl - szykiryki - 09-03-2014 13:13

Takie trochę z tyłka porównanie.

Porównaj sobie hotcash z eforsą chociażby.
Bo porównywanie subskrypcji z premium sms mija się z celem...


RE: Takie tam porównanie hotcash.pl vs instanter.pl - fastrets - 09-03-2014 17:31

Na jakim programie ?