Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Stworzenie Subskrybcji Sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Stworzenie Subskrybcji Sms (/Temat-Stworzenie-Subskrybcji-Sms-86946)

Strony: 1 2


Stworzenie Subskrybcji Sms - DiMoPolska - 06-03-2014 20:17

Witam.

Szukam osób, które zajmują się lub zajmowały Tworzeniem Subskrybcji Smsowych na serwisach typu: Dotpay.pl ,cashbill.pl

Ponieważ chce stowrzyć taką Działalność aby Zarobić coś Więcej niż Tylko Dorabiać inne Firmy

Z góry dziękuje i Czekam za Odpowiedzią

PS. Jestem również chętny do Współpracy

[Obrazek: wiadomosc_sms.jpg]


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - Admin - 06-03-2014 20:34

Zastanów się 10x czego szukasz bo samo stworzenie usługi to chwila roboty, do współpracy z w/w firmami wymagana jest działalność gospodarcza.
Po twojej składni mam wątpliwości, że ktoś chciałby z tobą muchę w kiblu ubić, a co dopiero interes Tongue


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - lkserwis - 06-03-2014 20:39

(06-03-2014 20:34)Admin napisał(a):  Zastanów się 10x czego szukasz bo samo stworzenie usługi to chwila roboty, do współpracy z w/w firmami wymagana jest działalność gospodarcza.
Po twojej składni mam wątpliwości, że ktoś chciałby z tobą muchę w kiblu ubić, a co dopiero interes Tongue

Admin i taka wypowiedź? No nie ładnie, może chłopak nie wie chciałby się zapytać, dowiedzieć, to chyba po to jest to forum? Rolleyes


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - szy1sw - 06-03-2014 20:40

Również się nad tym zastanawiałem ale niestety trzeba mieć bardzo wysokie fundusze na start z powodu wypłat raz/dwa razy w miesiącu z tych serwisów. Chyba że chciałbyś działać solo ale do serwisów MT jest wymagane wysokie minimum zarobków.

Ps. dotpay to zło Smile ludzie bankrutują przez ich "poślizg" przy wypłatach


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - DiMoPolska - 06-03-2014 20:46

Wiem, że:
- na Start z Potrzeba ok.500zł w sensie DotPay.pl (UMOWA)
- Rejestracja przedsiębiorcy w Urzędzie Gminy/Miasta
- Reglamentacja działalności gospodarczej
- Zgłoszenie rozpoczęcia działalności do urzędu statystycznego i uzyskanie numeru statystycznego w systemie REGON
- oraz Zgłosić do ZUS'u

Tyle Wiem Tongue


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - szy1sw - 06-03-2014 20:51

Instanter.pl stoi na Mobiltek i ja raczej w nich bym celował Tongue


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - DiMoPolska - 06-03-2014 20:53

Wysłałem ok.15 Email to firm które oferują właśnie tą Subskrybcje SMS włącznie z Mobiltek.pl

Tylko, że sam temu nie podołam .


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - Admin - 06-03-2014 20:53

(06-03-2014 20:39)lkserwis napisał(a):  
(06-03-2014 20:34)Admin napisał(a):  Zastanów się 10x czego szukasz bo samo stworzenie usługi to chwila roboty, do współpracy z w/w firmami wymagana jest działalność gospodarcza.
Po twojej składni mam wątpliwości, że ktoś chciałby z tobą muchę w kiblu ubić, a co dopiero interes Tongue

Admin i taka wypowiedź? No nie ładnie, może chłopak nie wie chciałby się zapytać, dowiedzieć, to chyba po to jest to forum? Rolleyes

Ale do czego pijesz skoro nie ma w temacie nawet konstruktywnego pytania Smile Poza tym to nie forum o pokemonach żeby co drugi wyraz wpisywać z capslocka.
Chętnie wspomogę i odpowiem na wszystkie pytania bo mam wiedzę w tej dziedzinie.


(06-03-2014 20:53)DiMoPolska napisał(a):  Wysłałem ok.15 Email to firm które oferują właśnie tą Subskrybcje SMS włącznie z Mobiltek.pl

Tylko, że sam temu nie podołam .

"Czemu" nie podołasz? czego szukasz i czego oczekujesz?


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - szy1sw - 06-03-2014 20:55

DiMo ale chcesz mieć program tylko dla siebie czy program partnerski stworzyć?


RE: Stworzenie Subskrybcji Sms - lkserwis - 06-03-2014 20:57

(06-03-2014 20:53)Admin napisał(a):  
(06-03-2014 20:39)lkserwis napisał(a):  
(06-03-2014 20:34)Admin napisał(a):  Zastanów się 10x czego szukasz bo samo stworzenie usługi to chwila roboty, do współpracy z w/w firmami wymagana jest działalność gospodarcza.
Po twojej składni mam wątpliwości, że ktoś chciałby z tobą muchę w kiblu ubić, a co dopiero interes Tongue

Admin i taka wypowiedź? No nie ładnie, może chłopak nie wie chciałby się zapytać, dowiedzieć, to chyba po to jest to forum? Rolleyes

Ale do czego pijesz skoro nie ma w temacie nawet konstruktywnego pytania Smile
Chętnie wspomogę bo mam wiedzę w tej dziedzinie.
nie piję, no nie ma konstruktywnego pytania, bo nie wiedział jak je zadać Tongue
Wspomóż, chętnie się czegoś dowiem Wink