Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pobierzpliki - co się teraz najlepiej sprzedaje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: pobierzpliki - co się teraz najlepiej sprzedaje? (/Temat-pobierzpliki-co-sie-teraz-najlepiej-sprzedaje-86900)



pobierzpliki - co się teraz najlepiej sprzedaje? - themate0 - 05-03-2014 20:41

jest tutaj ktoś kto w tym siedzi i mógłby mnie nakierować co najlepiej się aktualnie sprzedaje? nie chodzi mi o podanie dokładniej niszy tylko powiedzenie mniej więcej na co jest teraz najlepszy popyt?

cracki, hacki do gier, boty? gry na androida

albo premierowe gry, które dopiero wychodzą?

czy może rozwiązywanie zadań na zadane.pl wieczorem kiedy gimby muszą iść spać?


RE: pobierzpliki - co się teraz najlepiej sprzedaje? - Zarobiony_Koles - 05-03-2014 20:56

Widzę, że tak samo kompinujemy...

Poszukaj co ciekawe w necie jest, nowości różne: sprawdzaj później popyt i wyszukiwanie na Google Trends

A na początek spróbuj Hacki do różnych Gier na Androida, może na początek Hill Clilimb Racing Hack
Najważniejsze, żebyś to sprzedał jakoś, Screeny (Wiarygodność) itd...


RE: pobierzpliki - co się teraz najlepiej sprzedaje? - themate0 - 05-03-2014 21:22

muszę niestety się przenieść na pliki, bo jakiś inteligent ma pierwsze 3-4 linki w google z każdym filmem i wszyscy ludzie lecą do niego, a potem reszta niewypałów do mnie trafia .. Sad

a sprzedaje się jeszcze sposób z nagimi, seksownymi fotkami na jakiś społecznościowych portalach?


RE: pobierzpliki - co się teraz najlepiej sprzedaje? - Zarobiony_Koles - 06-03-2014 06:13

Nie wiem nie sprawdzałem tego ;]
A ty nie miej do takich fajnych inteligentów, bo ciebie z sikierą będę ganiał. Jak ci się dobrze zarabiało zwracałem uwagę? Kombinuj kolego, łatwiej w tych czasach by ci z grami było ;]


RE: pobierzpliki - co się teraz najlepiej sprzedaje? - suchy0001 - 06-03-2014 21:46

hmm gry dobry pomysł ale teraz tego dużo za dużo