Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik wad.ojooo.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik wad.ojooo.com (/Temat-Poradnik-wad-ojooo-com-86869)

Strony: 1 2


Poradnik wad.ojooo.com - tidid - 05-03-2014 14:27

Witam
Jestem nowy na forum i dopiero zaczynam przygodę z zarabianiem na wad.ojooo.com. Z początku wahałem się czy opłaca się inwestować w ten serwis czy też nie, no i oczywiście jaką kwotę najlepiej przeznaczyć aby nie być na tym stratnym. Po zebraniu wielu danych chciałbym wam przedstawić mój poradnik/obliczenia jak dobrze inwestować na Ojooo. Poradnik został napisany przeze mnie.

Najniższa kwota jaką należy wejść (i szybko zarobić - tak wiem, da się niższymi jednak potrzeba czasu) to ~165$. Dlaczego tak? Otóż premium+(40$) i 600 reff (6*21$=126$)

Dążymy do uzbierania 3000 reff. Wtedy statystycznie możemy zarobić 30$/dzień z czego 27$ nam odzhcodzi na przedłużenie reff, oraz około 1,3$ na premium, co daje nam 50$ miesięcznie z samych wypożyczonych! Łatwo policzyć, że przy VIP oraz 5000 reff, będziemy zarabiać 21,7$ na dzień!!

Jeśli nie dysponujecie taką kwotą to proponuję konto premium na rok(40$) oraz wykupić maxymalną liczbę reff, czyli 300 (60$). Następnie zbieramy na premium+ oraz 300. NIE PRZECHODZIĆ OD RAZU NA PREMIUM+!

Podane dane w poradniku są założeniami i nie uwzględniają bezpośrednich poleconych! Tak więc, jeśli się postaracie, to Wasze zarobki mogą być dużo wyższe Wink

Wrzucam linka do poradnika
http://www.speedyshare.com/hBCWP/ojooo.txt

Rejestracj na Ojooo
REFLINK - http://wad.ojooo.com/register.php?ref=dziewczynawygina
CZYSTY LINK - http://wad.ojooo.com

W ramach podziękowania prosiłbym o rejestrację z reflinka Big Grin


RE: Poradnik wad.ojooo.com - sbgorka - 12-03-2014 19:51

Czyli jednak sie udało wejśc inna kwotaSmile SuperSmile ja juz lece 3-ma kontami na Premium+ i za dwa miesiace ide na vipaSmile Zobaczymy jak sie to bedzie mialoSmile Testuje jeszcze jeden temat ale wrzuce go jak bedzie gotowy i pewnySmile


RE: Poradnik wad.ojooo.com - Arcodes - 12-03-2014 23:24

Mi za przedłuzenie reffa i prem+ wyszło 21,33/dziennie - [(10*60+40)/30] co daje ponad 8,5$/dziennie czyli 255$/miesięcznie Smile


RE: Poradnik wad.ojooo.com - tidid - 13-03-2014 06:21

Owszem, jednak ja podałem stawki obowiazujace za kupienie reffa. Wiec jak sami widzicie, wychodzimy na duży +!


RE: Poradnik wad.ojooo.com - Halunek - 17-03-2014 18:53

czyli jak chce zainwestowac mniejsza forse to musze wylozyc 100$? w tym notatniku to są zarobki każdego dnia czy jak?


RE: Poradnik wad.ojooo.com - tidid - 17-03-2014 18:57

Tak, dzień po dniu jest wszystko opisane. Minimum to 100$. Można jednak spróbować premium na rok i 200 reff (79$), jednak będzie to baaardzo długa inwestycja


RE: Poradnik wad.ojooo.com - sbgorka - 17-03-2014 19:10

(17-03-2014 18:53)Halunek napisał(a):  czyli jak chce zainwestowac mniejsza forse to musze wylozyc 100$? w tym notatniku to są zarobki każdego dnia czy jak?

Zobacz sobie moje filmy w sygnaturze tam masz print screeny z kazdego dnia na prem+, i dzienne naliczenia z 15 ostatnich dni zakladnia kontaSmile
jest kilka filmow na moim kanale to sobie zobacz.


RE: Poradnik wad.ojooo.com - Dizzek - 16-07-2015 09:21

Za co kupuje się to konto premium? Bo ja kliknąłem Dużo reklam i zarobiłem 0.039 i nie chce mi dać


RE: Poradnik wad.ojooo.com - Zemix - 16-07-2015 13:47

Note: Nie znaleziono pliku. Został skasowany lub w ogóle nie istniał.
Porada: Sprawdź linki, jak i literówki.


RE: Poradnik wad.ojooo.com - mikuss - 16-07-2015 13:55

ojooo to scam więc po co czytać poradnik do scamu ?