Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ruch motywowany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Ruch motywowany (/Temat-Ruch-motywowany-86850)

Strony: 1 2 3 4


RE: Ruch motywowany - uzyszkodnik - 06-03-2015 20:50

linktogame, przy refie dajesz informację że po wbiciu np. 2 lvlu i wysłaniu screena możesz wygrać X i jesteś czysty Idea


Reflinki - ruch motywowany - Acetone - 03-04-2015 14:18

Cześć, jak to jest z reflinkami do gier i ruchem motywowanym?
Zauważyłem, że youtuberzy mają reflinki do gier i zachęcają do jej rejestracji lub robią konkursy, że trzeba wysłać screena z rejestracji i jakimś tam lvl, aby wziąć udział w konkursie. Jak to jest i gdzie na takie coś pozwalają?


RE: Reflinki - ruch motywowany - Plasky - 07-04-2015 11:34

Podpinam się do pytania.


RE: Reflinki - ruch motywowany - dragon90 - 13-04-2015 01:20

Według mnie nie zabraniają, a im więcej osób grających tym większy potencjalny zysk dla właściciela.


RE: Reflinki - ruch motywowany - twardy - 13-04-2015 07:32

Tak. Na pewno. Ruch motywowany oznacza mniej wiecej tyle, ze zakladasz konto, potwierdzasz maila i zapominasz o gierce Wink


RE: Reflinki - ruch motywowany - rachman - 13-04-2015 21:44

To że ktoś tak działa to nie znaczy że ma zezwolenie na to. Zachęcanie do rejestracji a konkurs to też 2 różne rzeczy tak na marginesie...


RE: Reflinki - ruch motywowany - PrzybylskiMateu - 21-04-2015 21:41

Nie wiem jak w innych PP, ale na funhub gdzie działam mają w regulaminie - http://pp.funhub.pl/regulamin , że zabraniają generować ruch motywowany. Gdzieś kiedyś na jakimś forum czytałem, że gość chciał wypłacić kasę i nie wypłacili, bo stwierdzili, że stosował ruch motywowany.

W marcu jedynie dodali info tutaj wpis u nich na FB, że można generować ruch motywowany przy kampanii War Thunder.


RE: Reflinki - ruch motywowany - Voldir - 01-05-2015 09:16

(13-04-2015 07:32)twardy napisał(a):  Tak. Na pewno. Ruch motywowany oznacza mniej wiecej tyle, ze zakladasz konto, potwierdzasz maila i zapominasz o gierce Wink

@[twardy]
Jesteś w wielkim błędzie. Sprawdź najpierw warunki danego ref linka w którym jest dozwolony ruch motywowany, a potem dziel się swoimi rewelacjami.

@[Acetone]
W ruchu motywowanym nie jest wcale tak prosto. Jeśli taki ruch jest dozwolony to zapewne są jakieś wymagania w grze. W przypadku War Thundera o ile dobrze pamiętam to Twój polecony musi pobrać grę, która nie wiem ile waży ale WOT ważył chyba 8 GB, następnie musi spędzić w grze bodajże określony czas, który będzie równał się mniej więcej z 5 lotami w grze. Nie wiem czy ludzie będą mieli na tyle determinacji żeby pobrać tak duży plik i jeszcze grać godzinkę, jeśli tematyka gry im nie odpowiada.

O ile dobrze pamiętam to jeszcze na początku roku w War Thunder musiałeś spędzić jakąś godzinkę w grze, bo kiedyś nawet o tym pisałem.


RE: Reflinki - ruch motywowany - Flejva - 05-05-2015 10:56

Gameflow zezwala w niektorych grach na ruch motywowany Wink


RE: Ruch motywowany - novacash - 25-03-2016 10:56

Jaka tematyka Was interesuje jeśli chodzi o ruch motywowany? Jeśli finanse mogę coś zaproponować u nas w PP: http://www.novacash.eu