Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak aktywacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Brak aktywacji (/Temat-Brak-aktywacji-86840)

Strony: 1 2


Brak aktywacji - gacel112 - 04-03-2014 21:10

xxx


RE: Brak aktywacji - creativeD - 04-03-2014 21:15

Bo nikt nie wysłał smsa .. to skąd chcesz mieć aktywacje ?


RE: Brak aktywacji - szykiryki - 04-03-2014 21:16

Bo nikt nie aktywował (nie wysłał smsa po prostu)? facepalm
Widocznie słabo przekonujesz tekstem zachęcającym do pobrania... popracuj nad tym.

Chłopie, jak będziesz miał z 200 rejestracji i żadnej aktywacji pomyśl nad zmianą niszy po prostu. Skracanie linków nie ma tu żadnego wpływu na aktywację.
Spójrz do zakładki zarobki i zobacz, jakie ilości wizyt oraz rejestracji i aktywacji osiągają inni użytkownicy i staraj się do nich równać.
Widać, że dopiero zaczynasz, więc być może długa droga przez Tobą zanim uzyskasz satysfakcjonujące wyniki, no chyba że trafisz na turbodobrą nisze Smile


RE: Brak aktywacji - mordimer12 - 04-03-2014 21:24

Musisz bardziej popracować Smile u mnie wychodzi, że na 36 wizyt mam średnio 7 rejestracji i 2 aktywacje.


RE: Brak aktywacji - gacel112 - 04-03-2014 21:30

Polecicie dla początkującego jakiś dobry tekst zachęcający ?


RE: Brak aktywacji - mordimer12 - 04-03-2014 21:36

Ja nie spamuje, jadę na stronie, pozycjonowanie i takie sprawy... a tekst, hmmm... może napisz, że znaleźliście film który wyszedł dopiero w kinie i że można go obejrzeć w najwyższej jakości, pomyśl.


RE: Brak aktywacji - Symbian - 04-03-2014 21:40

gacel112 Powiedz co promujesz to Ci wymyśle jakiś tekst


RE: Brak aktywacji - gacel112 - 05-03-2014 15:08

Program PobierzPliki.

Na razie to spamuje tekstem że znalazłem w sieci film w majdanie ze grupka ludzi zabija policjanta broniącego kobiety i potem nią gwałci i link do filmu na programie pobierzplik


RE: Brak aktywacji - szykiryki - 05-03-2014 15:25

(05-03-2014 15:08)gacel112 napisał(a):  Program PobierzPliki.

Na razie to spamuje tekstem że znalazłem w sieci film w majdanie ze grupka ludzi zabija policjanta broniącego kobiety i potem nią gwałci i link do filmu na programie pobierzplik

Ja pierd*** facepalm
Nie dziwie się, że nikt tego nie pobiera...
Może jednak pomyśl nad czymś bardziej wiarygodnym i mniej zwyrodnialskim?


RE: Brak aktywacji - Inspired - 05-03-2014 15:37

Mistrz beka

Wymyślaj takie nisze na które sam mógłbyś się nabrać. Najlepszy sposób Wink