Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 24-04-2014 09:26

Juz bez przesady, ja im wierze, ze maja jakies problemy i milo by bylo jakby sie okreslili. Jakby nie bylo problemow to watpie, ze by rezygnowali z tego wszystkiego tak z dnia na dzien Xpokerface
no i byłoby smutno jakby moje pierwsze 95zł zarobione w internecie okazały się scamem ;3


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 24-04-2014 12:54

DDWW jak serwis idzie do scamu to chociaż nagrody wyśli bo nie wierze że nie masz internetu w telefonie i nie możesz sprawdzić gdzie nagrody wysłać bo niby "komputer się zepsuł"


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - karor - 24-04-2014 20:41

policja zablokowała wypłatę od operatora, dziwnym trafem w tym samym czasie komputer się zepsuł, no nieprawdopodobne. Prościej uciec od problemów... czekam tylko na wypłatę i żegnam HotCash...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - erold - 24-04-2014 22:34

Dokładnie, ddww już kilka dni na gadu nie widziałem a zostawiłem tam kilka ważnych wiadomości. nie raczy wejść na gadu ani na forum odpisać, czekam za przelewem w wysokości 300 zł ( wygrane w konkursie ) mam wielką nadzieje że te pieniądze zostaną mi wysłane Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 25-04-2014 10:21

Zauważyłam, że instanter też ma jakieś problemy z wypłatą od wydawców.
Co tam koseksdf ? Masz dla nas jakieś informacje? Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - pietreczka - 25-04-2014 12:41

Telefon ddww od kilku dni też nie odpowiada... ;/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - erold - 25-04-2014 12:49

Tak więc co robimy ? dajemy mu jeszcze jeden tydzień i zgłaszamy sprawę do odpowiednich organów ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 25-04-2014 12:53

wątpie żeby się zawinął z tym hajsem, przecież prowadził serwis na działalności gospodarczej a jak wiadomo w tym typie przedsiębiorstwa odpowiada sie własnym majątkiem.

@edit
regulaminu już nie ma na stronie


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 25-04-2014 13:19

No to pięknie Lol ktoś zdążył ściągnąć regulamin?
Może miał jakieś problemy po tej dramie z instanterem Smile chyba sam nie wie co teraz zrobić, takie zachowanie jest bardzo nieprofesjonalne, il on w ogóle ma lat? Wink
Cieszę się, że zaprzestałam zarabiania na 95zł na tym serwisie na początku kwietnia.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 25-04-2014 13:48

Czyli jednak chce się zwinąć Undecided
To pobicie to też było oszustwo Undecided