Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 20-04-2014 22:48

Początki są trudne. Mieszać w tym palce może nawet konkurencja. poczekajmy.
Na przyszłość proponuję 100% jego wypłaty za zgłoszenie delikwenta.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fakefejk - 20-04-2014 23:00

(19-04-2014 18:12)ddww napisał(a):  Sprawa poszła na policje, a to wszystko dzięki jednemu użytkownikowi, który działał niezgodnie z prawem i naszym regulaminem. Jeden z klientów zgłosił to na policje, która wstrzymała nam wypłatę do czasu wyjaśnienia sprawy. Oddaliśmy temu klientowi pieniądze za sms, ale dalej czekamy na jakieś informacje.

Primo - skąd wiecie czy działał zgodnie z prawem czy nie, jest wyrok sądu w tej sprawie?

Secundo - policja nie jest od wstrzymywania wypłat, nie ma takiej możliwości prawnej. Zresztą na jakiej podstawie mogą wstrzymać wypłatę pomiędzy dwoma podmiotami gospodarczymi? I do tego stosować odpowiedzialność zbiorową?

Tertio - Art. 281 par. 1 jest ścigany z urzędu, czyli na tym etapie sprawy nie macie wglądu do danych poszkodowanego. W jaki więc sposób oddaliście mu pieniądze?



Swoją drogą, serio myśleliście, że ktokolwiek uwierzy w tak szybkie załatwienie sprawy na drodze zgłoszenie oszustwa -> przeanalizowanie dowodów -> wymiana danych pomiędzy ISP, hostingiem, providerem usług MT, aż do pozawieszania wam przelewy, a sami już podjęliście próbę polubownego załatwienia sprawy z poszkodowanym, mimo, że nie jesteście stroną w tej sprawie? beka


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 20-04-2014 23:09

I mamy prawnika Big Grin ciekawe czy ma mózg Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ermonty - 20-04-2014 23:30

Squnek, zgłosiłem ciebie na Milicję, pakuj się bo i tak wstrzymali płatności, bagiety o 6 wpadną.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - fakefejk - 20-04-2014 23:32

Squnek, sprawę tu opisaną możemy przyrównać do sytuacji, gdy z powodu wałka jednego z użytkowników portalu aukcyjnego, Allegro nie wypłaca pracownikom pensji, bo policja zablokowała im przelewy z siostrzanej spółki PayU. I co najlepsze, Allegro jeszcze oddało pieniądze poszkodowanemu za to, że oszust korzystał z ich platformy. No trzeba być konkretnym Huh żeby uwierzyć w analogiczną sytuację. beka


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Squnek - 20-04-2014 23:43

(20-04-2014 23:30)ermonty napisał(a):  Squnek, zgłosiłem ciebie na Milicję, pakuj się bo i tak wstrzymali płatności, bagiety o 6 wpadną.

Jak przyniosą coś do żarcia to spoko. Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - yoloswager - 21-04-2014 18:14

Dziś mija 14 dzień od zlecenia wypłaty czyżby SCAM po tym co piszą na górze ^^ Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 21-04-2014 18:23

No coś powinno ruszyć, 14 dni od zlecenia upłynęły.. mi to samo..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - SexPistols - 21-04-2014 21:22

Ja zleciłam 4 kwietnia, również czekam Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gagis - 22-04-2014 12:20

Przecież to jest ściema Undecided

Rozmawiałem z ddww na gadu-gadu i to co on pisał od razu wydawało się wielką ściemą i graniem na czas żeby kasy ludziom nie wypłacić. To się nie trzyma kupy.

A jeżeli nawet to by była prawda to te "wyjaśnienie" sprawy będzie trwało co najmniej 3-4 miesiące więc zapomnijcie o swojej kasie bo po takim czasie temat wyląduje w SCAM.

Po za tym tak jak ktoś wyżej napisał:

Cytat:Jeden z klientów zgłosił to na policje, która wstrzymała nam wypłatę do czasu wyjaśnienia sprawy.

Od kiedy policja ma takie możliwości?

Zresztą łatwo to można obalić, wystarczy się dowiedzieć gdzie działają czy w Mobilteku czy gdzie indziej, wtedy wystarczy do nich zadzwonić i zapytać o pewne rzeczy.